Tirgotavā Raiņa ielā izņem 33 iepakojumus ar augu maisījumu 7

Pirmdien Valsts policijas  Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki sadarbībā ar Jelgavas Pašvaldības policijas darbiniekiem veica  narkotisko vielu izplatīšanas ierobežošanas pārbaudi «vīraku» tirdzniecības vietā Raiņa ielā.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece informē, ka ir aizturēts veikala pārdevējs, kurš nogādāts slimnīcā «Ģintermuiža» uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu reibumā.

Tāpat tirgotavā atrasti 33 iepakojumi ar nezināmu augu valsts izcelsmes zaļganbrūnas krāsas vielu. Sākta administratīvā lietvedība.

«Policija turpina pastiprināti strādāt šajā jomā,» skaidro I.Sietniece.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Ausma

Tieši tā turpināt!
Pārdevējus uz pārbaudēm Gintermuižā! :)

pirms 7 gadiem, 2013.12.03 13:53

kaimiņiene

Šodien atkal narkotirgoņi spieto un saimnieko pa savu pagrabiņu. Turpat satiku Pašvaldības policiju, tie teica, ka gaidot Valsts policiju un gatavi iekļūt midzenī. Solīja pastiprināti vērot šo vietu.

pirms 7 gadiem, 2013.12.03 13:53

sando

kas tie pa kārtējajiem murgiem kas galu galā nes atbildību pa to ka izdod atļaujas legāli tirgot narkotikas vai nau brīnumi visā pasaulē pastiprināti cīnās ar narkotikām bet te narkotirgoņiem visīstākā klondaika tirgo kur un kā patīk skata pēc uz dienu kādu tirgotavu aizklapē bet otrā dienā tirgošana turpinās ar divkāršu jaudu tikai pārdevēji tiek mainīti rotācijas kārtībā bet ja nepatīk kādiem tad varat iepūst mums d--sā

pirms 7 gadiem, 2013.12.03 15:29

no Raiņa ielas

Kā tikko policija aizbrauca, tā klienti pie durvīm klāt. Var jau radzēt aizdomīgus tipus pa tuvējiem pagalmiem klīst, gaida kad varēs atkal turpināt savu darbību. Tai lietai vajag pieņemt likumu un aizliegt, nevis auklēties ar tiem tirgoņiem.

pirms 7 gadiem, 2013.12.03 18:30

lotārs

kas pa muļķībām kāda tirgotava visīstākais narkomānu pritons un ar kādām tiesībām vispār tiek dotas atļaujas tādām kriminālām darbībām tad kas ta būs tālāk nu jau varēs būdās brīvi tirgot pistoles automātus nu un tad-appīpēsies un vazāsies apkārt cilvēkus slaktēdami un kā to tagad jādēvē demokrātijas paraugstundas

pirms 7 gadiem, 2013.12.04 10:09

Policijas ziņas