Uz Līvbērzes pārbrauktuves kravas vilciens sadūries ar automašīnu (papildināts)

Šorīt pulksten 8.48 uz Līvbērzes pārbrauktuves notikusi vilciena un automašīnas sadursme, informē Valsts policijas pārstāve Diāna Briede. Pēc pašreizējās informācijas, cietušo nav, medicīniskā palīdzība nav nepieciešama.

VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāve Ieva Kustova aģentūrai LETA sacīja, ka automašīna, kurā atradās divi cilvēki, šķērsojusi pārbrauktuvi pie aizliedzošā sarkanās gaismas signāla, tāpēc sadūrusies ar kravas vilcienu.

“Sadursme bija salīdzinoši viegla, abi automašīnā esošie atteicās no medicīniskās palīdzības. Arī dzelzceļa infrastruktūra sadursmē nav bojāta,” piebilda I.Kustova. Negadījumā ir nedaudz bojāta kravas vilciena lokomotīve.

“Latvijas dzelzceļa” pārstāvji piebilda, ka šajā dzelzceļa posmā pasažieru vilcieni nekursē.

Kā ap pulksten 11 informēja D.Briede, viena ceļa puse satiksmei bija atjaunota, otra joprojām bloķēta.

Uz Līvbērzes pārbrauktuves 2000. gada 11. martā notika viena no lielākajām dzelzceļa katastrofām Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Saskrienoties vilcienam un vieglajai automašīnai, no sliedēm nogāja un aizdegās astoņas cisternas ar dīzeļdegvielu. Toreiz tika norādīts, ka šī pārbrauktuve nav aprīkota ar aizsargbarjeru, bet vienlaikus arī skaidrots, ka aizsargbarjeru neesamību ne vienmēr var uzskatīt par iemeslu vilcienu un automašīnu sadursmei. Bijuši vairāki gadījumi, kad automašīnas ar vilcieniem saduras arī uz pārbrauktuvēm ar aizsargbarjerām, jo cenšas tās apbraukt.


Foto: ldz.lv

Pievieno komentāru

Policijas ziņas