Lietā par personu paverdzināšanu un naudas izspiešanu turpināsies pierādījumu pārbaude 1

Jelgavas tiesa lietā pret personu grupu, kas vairāku gadu garumā nodarbojās ar naudas izspiešanu no personām, kas galvenokārt no apsūdzētajām personām bija iegādājušās nelikumīgus alkoholiskos dzērienus, nākamajā sēdē turpinās pierādījumu pārbaudi, aģentūru LETA informēja Jelgavas tiesas priekšsēdētājas palīdze Sanita Grinšpone.

Krimināllietas izskatīšana paredzēta 9. novembrī pulksten 10. Plānots, ka turpināsies pierādījumu pārbaude, izsaucot uz tiesas sēdi lieciniekus.

Lietā jau notikušas vairākas tiesas sēdes, un notikusi cietušo pratināšana.

Jau vēstīts, ka iepriekš apsūdzētie savu vainu neatzina. Uz pirmo tiesas sēdi bija ieradušies vairāki cietušie, kā arī visi septiņi apsūdzētie, divi no viņiem uz tiesas zāli tika konvojēti.

Viens no cietušajiem ir miris, taču viņš iepriekš bija pieteicis kompensāciju. Vēl kāds cietušais uz tiesas sēdi konvojēts rokudzelžos, un jaunais vīrietis izteicis protestu, ka nevēlas, lai viņam tiktu piemērots cietušā statuss.

Taču ne šo jautājumu, ne arī pašu lietu tiesa skatīt nevarēja, jo uz tiesas sēdi nebija ieradusies daļa cietušo, savukārt viens apsūdzētais uz tiesas sēdi bija ieradies bez aizstāvja.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Cvetkovs

Tas taču ir ārkārtīgi normāli, ka tiek vilkts laiks un izniekots tiesas darba laiks!! Tāpēc jau tiesas jāgaida gadiem ilgi un tad, ja tiesāšana sākas, tad atkal - gadu gadiem ilgi tās velk. Ko lai dara!? Latvijas vara un valdība te nav vainīga pie šīs nekārtības un memļošanās. Vainīga noteikti ir krievu armija un kompartija.

pirms 3 gadiem, 2017.11.12 09:24

Tiesu ziņas