Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mātei par savu bērnu knaibīšanu piemēro piespiedu darbu 3

Zemgales rajona tiesa piemērojusi piespiedu darbu mātei par vardarbību pret saviem mazgadīgajiem bērniem, tostarp bērnu sejas knaibīšanu, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

2014. gada aprīlī māte dusmās par to, ka 2013. gadā dzimušais bērns neguļ, knaibīja un spaidīja viņam vaigus, tādējādi nodarot bērnam fiziskas ciešanas.

Tāpat pierādīts, ka 2014. gada maijā māte, dusmu vadīta, ar rokām spieda un knaibīja šī bērna seju, kā arī spēcīgi kratīja bērnu, iesvieda viņu ar seju gultā un vienu reizi ar roku bērnam iesita pa seju.

Tajā pašā gadā māte izturējās cietsirdīgi arī pret savu otru, 2014. gadā dzimušo, bērnu. Arī šim bērnam viņa, dusmu vadīta, ar rokām spieda un knaibīja seju. Viņa arī dusmās satvēra bērnu aiz padusēm un meta gultā. Tiesa konstatējusi, ka šis pats bērns cieta vēl vienā līdzīgā epizodē, kad cietušajam tika knaibīta seja un agresīvi raustītas kājas.

Tiesa apstiprinājusi apsūdzētās un prokuratūras vienošanos par sodu. Tiesa mātei piemēroja 280 stundu piespiedu darba ar policijas kontroli uz vienu gadu.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 3

z

Kādreiz .kad bija cukurfabrikas bērnudārzs,audzinātāja Larisa I.tā ieknieba ar saviem garajiem nagiem manam dēlam,ka rēta uz mūžu.Tad neko nevarēja daudz sūdzēties ,laimīgs,ka latviešu bērns tika kaut krievu dārziņā.Vadītāja ,kura tagad ir cit bd.vadītāja ,jau tā vairākas reizes bija teikusi ,ka mums uz latv.bd jāiet.

pirms gada, 2018.09.22 13:36

Tiesu ziņas