Abgunstē uzņem ārvalstu spēlfilmu “Hamelinas stabulnieks” (FOTO)

Gandrīz trīs nedēļu garumā Jelgavas novada Abgunstes muižā tiek uzņemta Kipras producentu “Ratcatcher Entertainment” mākslas filma ar oriģinālnosaukumu ”The Piper”. Romantiskā fantāzijas filma ar nelieliem šausmu elementiem ir balstīta teikā par Hamelinas stabulnieku, un tā plānota jauniešu auditorijai, ne jaunākai par 12 gadiem. 
Filmas darbība risinās mūsdienās nelielā Vācijas ciematā Hamelinā, kas ar mazajām ieliņām un bruģi līdzinās mūsu Vecrīgai. Turp pārceļas pusaugu meitene Eimija ar savu mammu, kura glabā kādu senu noslēpumu. Viņām sāk rādīties dīvaini sapņi, izvēršas arvien dramatiskāki notikumi, līdz Eimijas dzīvība tiek apdraudēta. Stabulnieks, kura tēls iezīmē vainas apziņu, no kuras nav iespējams aizbēgt, ierodas sodīt meiteni par mammas izraisīto pāridarījumu... Taču filmas beigas tiek solītas laimīgas.
“Šī filma ir veidota kā randiņu filma jauniešiem, kas pārsvarā ir galvenā kinoteātru publika, taču tā ir ne tikai par jauniešu, bet arī mātes un meitas attiecībām. Nedaudz šausmu, mīlestības, vecāku un bērnu attiecību,“ filmas noskaņu iezīmē režisors un producents Antonijs Vallers, paužot cerību, ka tā varētu būt pieejama arī Latvijas auditorijai.

Visu rakstu lasiet 19.novembra “Zemgales Ziņās”

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide