Aicina radoši līdzdarboties Jelgavas lielās egles iedegšanā 6

Jelgava aicina pilsētniekus kopā ar ģimenēm iesaistīties virtuālā egles iedegšanas pasākumā "Iededz Ziemassvētku egli!".  Ikviens līdz 28. novembrim, liekot lietā izdomu, svētku gaidīšanas laiku var padarīt priecīgāku, veidojot radošus darbus, kuros atainota egle. Katrs iesūtītais zīmējums, fotogrāfija, novēlējums vai sveiciens svētkos virtuāli palīdzēs iedegties pilsētas galvenajai rotai - eglei Hercoga Jēkaba laukumā. Visi, kas būs atsaukušies aicinājumam, noslēgumā saņems īpašu apsveikumu, bet interesantāko darbu autori – pārsteiguma balvas, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Arī šajos svētkos izrotātā Jelgavas lielā egle jelgavniekus un pilsētas visus priecēs no Pirmās adventes līdz janvāra vidum Hercoga Jēkaba laukumā.

 

Lai piedalītos svētku gaidīšanas akcijā, dalībniekiem jāuzzīmē vai no jebkādiem materiāliem jāizveido Ziemassvētku egle, tā jānofotografē un fotogrāfija kopā ar sveicienu vai novēlējumu gada nogales svētkos līdz 28. novembrim jānosūta uz e-pasta adresi egle@jelgava.lv. Sūtījumā obligāti ir jānorāda akcijas dalībnieka vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Radošākos autorus gaida pārsteiguma balvas.

 

Noslēgumā, kad pilsētas egle jau būs iemirdzējusies svētku rotā, visi akcijas dalībnieki, kuri iesūtījuši pašu veidotās egles, virtuāli saņems īpašu svētku sveicienu. Jelgavnieki aicināti būt radoši un dalīties svētku gaidīšanas priekā. 

 

Foto: no Jelgava.lv arhīva

 


Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vecais Perdelis

Labi,būs jāatbrauc pārgriezt banti un nošļupstēt kādu vārdu.

pirms 8 dienām, 2021.11.24 10:31

B ilde būs!

bantes griešana un atkal jauns foto ar bildi cik ,, skaists'' večuks ,, rūpējas" par mums.

pirms 8 dienām, 2021.11.24 11:23

cilvāks

se, būdā! Nepatīk, neskaties un neklausies. Ko tu, jaunais perdeli esi izdarījis Jelgavas labā?

pirms 8 dienām, 2021.11.24 16:48

cilvākam

Banti griežot esmu palaidis kārtīgu smaku.Un tu,mazais susuriņ?Ja nav ko teikt tad pats vien ej būdiņā.

pirms 8 dienām, 2021.11.24 19:46

Newperdelis

..laurels atkal izpaužas

pirms 8 dienām, 2021.11.24 21:58

Kultūra un izklaide