Aivas Bulmeres botānisko zīmējumu izstāde Dobeles muzejā

Dobeles Novadpētniecības muzejā no 28. oktobra līdz 28. novembrim apskatāma dobelnieces Aivas Bulmeres botānisko zīmējumu izstāde. Izstādē zīmējumos un  gleznojumos ir attēloti dažādi augi, ogas, dārzeņi, ziedi u.c. dabas brīnumi, kopumā vairāk kā 80, informē Dobeles Novadpētniecības muzeja projektu vadītāja Baiba Golubeva.

Aiva Bulmere ir Dobeles mākslas skolas pedagoģe. Piedalījusies izstādēs Dobelē, Jelgavā, Lietuvā. Veikusi dažādus lielus un mazus pasūtījuma darbus: zīmējumus, gleznojumus, apģērba dizainu u.c.

Piedalījusies Dobeles Lieldienu svētku dekorāciju izgatavošanā, apgleznojot liela izmēra olas. Kā zināmākais un redzamākais darbs Dobeles novadā ir 300 kvadrātmetru  ēkas ārsienas gleznojums z/s “Rūķīšu tēja” Krimūnu pagastā, kā arī  ārstniecības augu zīmējumi, kas skatāmi uz tēju iepakojumiem u.c. produktiem. 

Ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).

Apmeklējot muzeju, iedzīvotāji aicināti būt atbildīgiem par savu un apkārtējo veselību, ievērot sociālās distancēšanās pasākumus. Muzejs aicina visus iedzīvotājus ar akūtām elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm (iesnas, klepus, rīkles iekaisums, paaugstināta ķermeņa temperatūra, elpošanas traucējumi) ievērot mājas režīmu un nedoties uz muzeju.

Vairāk informācijas:www.dobelesmuzejs.lv

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide