Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvadīts tradicionālais Jelgavas Mākslas skolas karnevāls (FOTO) 3

Sešdesmit Jelgavas Mākslas skolas audzēkņi 12.martā piedalījās ikgadējā karnevālā, kura tēma šogad bija “Cirks”. Turpinot mācību gada sākumā iesākto valsts konkursa tēmu - scenogrāfija, pasākuma galvenā zāle pārtapa par cirka arēnu. Divu mēnešu garumā skolēni aktīvi strādāja pie zāles dekorācijām – uz sienām tika zīmēti cirka apmeklētāju portreti, veidotas telpiskas akrobātu un cirka klaunu figūras. Skolas izstāžu zāle ikvienam karnevāla dalībniekam bija iespēja uzspēlēt datorgrafikas stundās veidotās cirka spēles, informē skolas metodiķe Anda Birģele.

Karnevāla laikā skolā notika darbnīcas, kurās piedaloties dalībnieki varēja krāt punktus savai klasei, lai iegūtu galveno balvu – klases ekskursiju. “Klaunu portretu zīmēšanas darbnīcā” audzēkņi Mākslas skolas pedagogus attēloja kā klaunus,  “Cirka aksesuāru darbnīcā” katrs varēja papildināt savu tēlu ar kādu aksesuāru, savukārt “Cirka spēles dizainēšanas darbnīcā” - iemēģināt roku savas spēles izstrādē. Paralēli darbnīcām skolā darbojās grimētava. Galveno balvu ieguva 3.b klase, kurai šis bija pirmais Mākslas skolas karnevāls.

Šajā gadā audzēkņi maskas veidoja patstāvīgi. Pirmo vietu ieguva komandas “Cirka putni” dalībnieces Anna Elizabete Ansonska ar masku “Pūce” un Madara Paula Graudiņa ar masku “ Fēnikss”. Otrajā vietā žūrija ierindoja Viktoriju Kleinu ar masku “Mīms”, bet trešajā – Agniju Sazanovu ar masku “Marionete”.

Jaunums karnevāla ietvaros bija Talantu šovs, kurā šogad tika pieteikti divi priekšnesumi. Eva Belozuba uzstājās ar mākslas vingrošanas priekšnesumu “Akrobāte”, savukārt Liāna Sadigova dzīvnieku dresētājas lomā centās savaldīt džungļu leopardu, kuru attēloja Amanda Tamberga.

Karnevāla noslēgumā pie mums viesojās “Rīgas Cirka” iluzionists Gabriels Gots ar mikromaģijas priekšnesumu.


Foto: Laura Vasele un Ilze Emse - Grīnberga

Pievieno komentāru

Komentāri 3

:)

Pasākumu atcelšana un skolu sēgšana valstī sākās no 13.marta, rakstā teikts, ka karnevāls notika 12.martā, vērts apskatīt datumus pirms brēkšanas. :)

pirms 5 mēnešiem, 2020.03.15 21:02

@:)

Jā, oficialais bija 13. datums, bet tas nenozīmēja ka cilvēki kam rūp apkartējo veselība nedrīkstēja jau ātrāk atbildīgi rīkoties un neorganizēt nesvarīgas pūlcēšanās. Bet laikam vietējiem latvāņi kamēr nav tieš rīkojums no augšas neko paši nav spējīgi saprast.

pirms 5 mēnešiem, 2020.03.18 13:07

Kultūra un izklaide