Atklās sabiedrisko mediju ikgadējo labdarības akciju "Dod pieci!"

Rīgā,  Doma laukumā šodien pulksten 19 tiks atklāta Latvijas sabiedrisko mediju ikgadējā labdarības akcija "Dod pieci!", kuras laikā tiks atskaņotas par ziedojumiem izvēlētās dziesmas un rosinātas diskusijas par laimīgu bērnu audzināšanas priekšnoteikumiem mūsdienu sabiedrībā, informē Latvijas Radio galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Zomerovska.

 

Jau no pulksten 13 stikla studiju Doma laukumā iesildīs iepriekšējo gadu "Dod pieci!" dīdžeji Kaspars Mauriņš un Aleksis Vilciņš, ēterā atskaņojot pērnā gada maratona populārākās dziesmas un sirsnīgākos priekšnesumus. Savukārt pulksten 19 studijā darbu sāks šā gada dīdžeji Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale. Pie dīdžejiem viesosies Latvijas Radio Ziņu dienesta redaktors Jānis Ramāns un labdarības organizācijas "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

 

Pirmajā akcijas vakarā stikla studijā uzstāsies "Dod pieci" himnas autori Māra Upmane-Holšteine, Goran Gora un "My Radiant You", kā arī Renārs Kaupers, Kaspars Zemītis, Aija Andrejeva, grupa "Singapūras satīns". Savukārt naktī studijā ciemosies Miks Dukurs, grupas "7 dēli", "The Black Pockets", kā arī "Oskars, tu un bēdu brāļi".

 

Latvijā populāri mūziķi studiju apciemos ik dienu - viņu vidū būs Dons, Ozols, Ralfs Eilands, Linda Leen, ka arī grupas "Carnival Youth", "Sudden Lights", "Musqq" un daudzi citi.

 

Sešu dienu ilgajā labdarības akcijā par ziedojumiem izvēlēto dziesmu atskaņošana mīsies ar studijas viesu intervijām, mūziķu dzīvajiem priekšnesumiem un ziedotāju pieredzes stāstiem. Studijā Doma laukumā viesosies teju 80 dažādas grupas, katru dienu ar ģimenes un bērnu lietu ekspertiem tiks runāts par kvalitatīva laika veltīšanas nozīmi bērniem - kāpēc tam ir izšķiroša loma, un kāpēc cilvēkam ir svarīgi pilnveidoties arī pieaugušā vecumā. Tāpat dīdžeji tiešsaistē sazināsies ar ziedotājiem, lai uzklausītu viņu pieredzes stāstus par savu ģimeni vai bērnību.

 

Ziedot ar dziesmu var tīmekļa vietnē "www.dodpieci.lv", kā arī klātienē stikla studijā Doma laukumā, vienlaikus atbalstot un uzmundrinot studijas dīdžejus. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar "Ziedot.lv" dāvanu kartēm.

 

Foto: publicitātes

 

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide