Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēka saņem lauksaimniecības izglītībai veltītās grāmatas

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka (JZB) saņēma vērtīgu dāvinājumu no Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) profesores Baibas Rivžas – divus universitātei veltītus izdevumus, kuri šogad nāca klajā par godu lauksaimniecības augstākās izglītības pirmsākumu 150.gadskārtai Latvijā.

Viens no dāvinājumiem ir grāmata «Latvijas Lauksaimniecības universitāte Izglītība. Zinātne. Kultūra», kuras pamatuzdevums ir iepazīstināt lasītāju ar LLU vēsturi kopš Lauksaimniecības nodaļas dibināšanas brīža Rīgas Politehnikumā 1863.gadā līdz pat mūsdienām, informē JZB pārstāve Viktorija Buraka.

Savukārt otrs jaunieguvums ir jubilejas zinātnisko rakstu krājums angļu valodā «Academic Agricultural Science in Latvia – 150», kas izdots ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas atbalstu par godu starptautiskai zinātniskai konferencei, iepazīstinot ar zinātnes attīstības gaitu dažādos laika posmos lauksaimniecības, inženierzinātņu un sociālo zinātņu jomās.

Izdevumi drīzumā būs pieejami ikvienam JZB lasītājam.

Pievieno komentāru

Bibliotēkas