Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēkā – šogad pēdējā Jaunumu diena un radošā darbnīca

«Kaut arī visu prātus ir pārņēmusi gatavošanās Ziemassvētkiem, tomēr aicinām atlicināt brīvu brīdi arī grāmatai un ienākt pilsētas bibliotēkās. Pirmssvētku laikā Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā (JZB) un tās filiālbibliotēkās notiks dažādi tematiski pasākumi – izstādes, tikšanās un radošās darbnīcas,» aicina JZB pārstāve Viktorija Buraka. 

Zinātniskajā bibliotēkā trešdien pulksten 18 notiks tautasdziesmu kopīgās dziedāšanas vakars «Vilku mēneša tradīcijas latviešu dzīvesziņā», kas radīs gaišu noskaņu un iedvesmos gaidāmajiem svētkiem. 

Savukārt ceturtdien lasītāji aicināti uz pēdējo šī gada Jaunumu dienu, kas, kā ierasts, no pulksten 10 līdz 18 norisināsies lasītavā. 

Apmeklējot šos pasākumus, vērts ieskatīties arī JZB galerijā, kur apskatāma Ligitas Caunes personālizstāde «Mana zeme – Latvija». Mākslinieces gleznojumi ir kā atzīšanās mīlestībā Latvijai, tās skaistajai dabai – tādēļ nevienu neatstās vienaldzīgu. 

Tāpat bibliotēkas mājas lapā www.jzb.lv ir pieejama virtuālā izstāde «Ziemassvētku laiks», kas sniedz ieskatu literatūrā, kurā lasītāji var gūt idejas, kā sagaidīt un pavadīt svētkus.

Noslēdzot «Bērnu un jauniešu žūrijas 2013» darbu,  Jelgavas bērnu bibliotēkā «Zinītis» 19.decembrī pulksten 12.30 notiks tikšanās ar rakstnieci un dzejnieci Ievu Samausku, kas bērniem stāstīs par savu grāmatu tapšanu no idejas līdz iesietai grāmatai. Pēc sarunas ar rakstnieci tiks organizēta Ziemassvētku radošā darbnīca, kurā kopīgi ar rakstnieci bērni veidos Ziemassvētku eņģeļus. 

20.decembrī pulksten 16 Pārlielupes bibliotēkā būs iespēja piedalīties Ziemassvētku apsveikumu un dāvanu gatavošanas radošajā darbnīca, kurā ikviens aicināts mācīties izgatavot pārsteigumus, ar kuriem iepriecināt savus mīļos. 

Turpat var apskatīt arī Leokādijas Rinkūnas izšūšanas un pērlīšu tehnikā radītas oriģinālas gleznas izstādē «Ziemassvētku ikonas».

Pirmssvētku pasākumu noslēgumā 21.decembrī pulksten 14 Miezītes bibliotēka aicina uz kārtējo gleznošanas nodarbību bērniem, kuras tēma šoreiz ir «Ziema».

Atgādinām, ka līdz 31.janvārim pilsētas bibliotēkās notiek Aizmāršīgo lasītāju dienas, kuru laikā nenodotām bibliotēkas grāmatām neiekasēs kavējuma naudu.

Pievieno komentāru

Bibliotēkas