Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzejas dienās – «Dzejolēnu pilna Jelgava»

Šogad Dzejas dienas Jelgavā notiks 12.septembrī, kafejnīcas «Silva» vasaras terasē. Mazā Driksas gājēju ieliņa pārtaps dzejas pasaulē – uz ielas būs lasāmi dzejoļi, tos varēs uzzīmēt, izdziedāt, izrunāt. 

Dzejas dienas šogad runās gan bērnu balsīs, spēlēs, zīmējumos, gan dažādos mūsu skaistās valodas dialektos. 

Dzejas dienas iesāksies ar grāmatu tirdzniecību no pulksten 14, informē pasākuma režisore Elīna Apsīte.

Turpinājumā sākuma cēliens no 16 būs veltīts bērnu dzejniekiem un dzejoļiem, pie mums viesosies dzejniece Sandra Vensko un stāstnieks Ēriks Kūlis. Dzejolēnus skandēs un mūzikā ietvers bērnu ansamblis «Rotiņa» un Jelgavas Mūzikas vidusskolas audzēkņi, kā arī audzēkņi no Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas. Še aicinām dažāda vecuma bērnus klausīties, dziedāt kopā un uzzīmēt savu dzejolēnu — palīdzēs gleznošanas studija «Mansards».

Svētku turpinājumā no pulksten 18 sapulcēsies tie dzejnieki, kas raksta latviešu valodas dialektos.

Pievieno komentāru

Bibliotēkas