Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunumu dienā bibliotēkā – bestselleri, ekskursijas un apmācības

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas (JZB) krājums ir būtiski papildināts ar grāmatu jaunumiem, ar kuriem lasītāji varēs iepazīties Jaunumu dienā 18.jūlijā no pulksten 10 līdz 18.

Katra mēneša Jaunumu dienā aicina esošos un potenciālos lasītājus pieteikties populārāko grāmatu saņemšanai, piedalīties ekskursijā «Iepazīsti bibliotēku!» un izmantot apmācības «Mana bibliotēka: e-katalogs, grāmatu rezervēšana un pagarināšana internetā».

Pakalpojums «Mana bibliotēka» sniedz vairākas priekšrocības, tās var izmantot jebkurš reģistrēts lasītājs, bibliotēkā saņemot autorizācijas datus. Lasītājs tiešsaistē var rezervēt sev grāmatu, pagarināt lietošanas termiņu, pierakstīties elektroniskajā rindā, ja grāmata izsniegta citam lasītājam, pārraudzīt savus datus, piemēram, kādas grāmatas izlasītas, uzdot jautājumu bibliotekāram. Uz apmācībām Jaunumu dienā aicināts jebkurš interesents no 12 līdz 18 katrā pilnā stundā, informē JZB pārstāve Viktorija Buraka.

Savukārt, piedaloties ekskursijā «Iepazīsti bibliotēku!» pulksten 17, apmeklētāji varēs uzzināt vairāk arī par citiem bibliotēkas daudzveidīgajiem pakalpojumiem, apskatīt to, kas ikdienā lasītājam nav pieejams, kā arī iepazīties ar plašo literatūras krājumu jaunajās, omulīgajās telpas.

Pievieno komentāru

Bibliotēkas