Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zinātniskā bibliotēka aicina iesaistīties Gaismas pils satura veidošanā

Sākot ar 20.augustu, ikviens aicināts iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas akcijā «Tautas grāmatu plaukts», atnesot uz Jelgavas Zinātnisko bibliotēku (JZB) kādu sev nozīmīgu, īpašu grāmatu, lai to kopā ar dāvinātāja ierakstīto vēstījumu lasītu cilvēki šodien un arī nākamajās paaudzēs. 

«Tautas grāmatu plaukts» tiks izvietots Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas ātrijā un sliesies piecstāvu mājas augstumā. Plaukta apjoms ir pāris desmiti tūkstoši grāmatu. Akcijas rezultātā tiks ne vien piepildīts «Tautas grāmatu plaukts», bet arī noskaidrota nācijas mīļākā grāmata un autors, informē JZB pārstāve Viktorija Buraka.

Gaismas pils satura veidošanā interesenti visās Latvijas bibliotēkās aicināti piedalīties, atnesot savu īpašo grāmatu ar ierakstītu novēlējumu līdz 1.novembrim. Kā apliecinājumu par dalību akcijā cilvēki saņems grāmatzīmes, kas tapušas ar reklāmas aģentūras «DDB Latvia» un Jelgavas tipogrāfijas atbalstu. 

20.augustā sāks darboties arī akcijas interneta vietne www.tautasgramatuplaukts.lv, kur dalībniekiem un citiem interesentiem būs iespēja iepazīties ar dāvināto grāmatu nosaukumiem, autoriem, tautas grāmatu lasīšanas kanonu un citām ar akciju saistītām aktualitātēm.

Pievieno komentāru

Bibliotēkas