Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zinātniskajā bibliotēkā notiks tematisks tautasdziesmu vakars

20.novembrī pulksten 18 Jelgavas Zinātniskā bibliotēka (JZB) aicina uz tautasdziesmu kopīgās dziedāšanas vakaru, kas jau otro reizi pulcēs interesentus un arī turpmāk notiks katru mēnesi. 

Šoreiz pasākuma tēma būs «Mārtiņdienas tradīcijas latviešu dzīvesziņā», kura ļaus iepazīt dainas, senču tradīcijas un pateikties rudenim par ražu.

Pasākumā pulcēsies visi, kam tuvas tautas tradīcijas, lai varētu smelties spēku latviešu dziesmās, kā arī parunātu par ķekatām un senču paražām, gaidot gaismas atgriešanos, informē JZB pārstāve Viktorija Buraka.

Tā kā šis laiks ir īpašs ar Latvijas 95.jubileju, caur dainām un spēcīgiem vārdiem tiks godināta arī Tēvzeme, sniedzot tai vēlējumus skaistai un piepildītai nākotnei.

Līdzi būtu vēlams paņemt nelielu cienastiņu. Ieeja pasākumā par ziedojumu. 

Vairāk informācijas pa tālruni 26595049.

Pievieno komentāru

Bibliotēkas