BJMK Rokskola un Bērnu un jauniešu mūzikas klubs šogad svin 15 un 10 gadu jubilejas

Savu 15. darbības sezonu šajā rudenī uzsāk Biedrība “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs”. Biedrības pamatmērķis visus šos gadus ir bijis padarīt mūzikas apguvi pieejamu gan bērniem, gan jauniešiem jebkurā vecumā un neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes. Savukārt 10. mācību gads šajā rudenī sāksies Biedrības “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” paspārnē veidotajai akreditētajai mūzikas skolai “BJMK Rokskola”, kas īsteno unikālu profesionālās ievirzes programmu „Rokmūzika”, informē BJMK pārstāve Ieva Reinberga-Ramiņa.

Visa 2018./2019. mācību gadā garumā BJMK aicinās klausītājus uz dažādiem svētku koncertiem. Gaidāmi gan koncerti, kas vairāk akcentēs kādu konkrētu instrumentu, gan jau tradicionālie ansambļu koncerti, kā arī svētku pasākumi, kuros BJMK jaunieši varēs radošā gaisotnē kopā atpūsties.

BJMK pirmsākumi meklējami 2004.gadā, organizējot apmācībās ģitārspēlē. Šajos 15 gados BJMK interešu izglītības mūzikas nodarbības apmeklējuši vairāk nekā 1800 bērni, jaunieši un pieaugušie no Jelgavas, tās novada un arī daudz attālākām Latvijas vietām.

Foto: BJMK

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide