Brīvdabas koncertzāle “Mītava” atsāk sezonu ar koncertsēriju “uz Tu” 4

Brīvdabas koncertsērija “uz Tu” atgriežas pie skatītājiem ar veltījumu komponista Imanta Kalniņa 80. jubilejas gadā. 9.jūlijā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina Olga Rajecka un Uģis Roze, lai izdziedātu grupas Turaidas Roze skaistākās dziesmas. Kopā ar māksliniekiem uzstāsies arī mūziķi - pianists Jānis Miltiņš un čellists Tomass Ančs, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” pārstāve Elīna Gaile.

Kā skaidro iestādē “Kultūra”, Brīvdabas koncertsērija “uz Tu” radās pērn ar mērķi savest kopā mūziķus un klausītājus, pēc garā pandēmijas pārtraukuma pavasarī, lai atkal būtu kopā – uz Tu, pavisam unikālā vietā - starp divām upēm. Aizsāktie mazās formas koncerti ar daudzkārt intīmāku un personīgāku sajūtu priecēja gan skatītājus, gan pašus mūziķus, tādēļ šogad koncertsērija turpinās, lai būtu viens ar otru atkal uz Tu.

Brīvdabas koncertzāle “Mītava” šogad atzīta par pērnā gada izcilāko pasākumu norises vietu Pasākuma foruma rīkotajā “Izcilības balva 2020”.

Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju pret covid-19 vai tā pārslimošanu. Pasākumā nav jāievēro distance un nav jālieto sejas maskas.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Starp citu

Vai tad jau 19.06.nebūs skatāmas Smilšu skulptūras.Kāpēc ZZ to pat nepiemin?

pirms mēneša, 2021.06.17 15:49

Zuze

Vai tad skulptūras būs koncertzālē? Par skulptūrām viss sen ir skaidrs, tagad skaidrs arī par pirmo pasākumu koncertzālē. Labi, ka dzīve atsākas.

pirms mēneša, 2021.06.17 16:13

Dzintra

It kā smilšu skulptūras būtu pasaules Expo izstāde,ka būtu katram jāpaziņo.

pirms mēneša, 2021.06.17 18:31

cilvēks

normāli. Uzbūvē koncertzāli, kura reāli piemērota akadēmiskai mūzikai, klasikai, džezam, kam vērtīgam, bet pirmajā koncertā skanēs štruntīgs popšlāgeris.

pirms mēneša, 2021.06.20 21:36

Kultūra un izklaide