Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

39.reizi notiks Azemitologa svētki

1.oktobrī pulksten 14.45 Jelgavas pils pagalmā notiks augstskolas zinību vīra, visu Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) specialitāšu simbola Azemitologa svētki, kuros pirmā kursa studentu saime pauž patriotismu, lepnumu un prieku par piederību savai Alma Mater.

Kā vēsta Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) interneta mājas lapā atrodamā informācija, ar gandarījumu un gavilēm par pievienošanos trešās lielākās augstskolas studentu saimei vēl krāšņāki par rudens iekrāsotajiem koku galiem Jelgavas pils pagalmā sabirs deviņu LLU fakultāšu studenti - vairāk nekā tūkstotis pamatstudiju pilna laika pirmkursnieku. Augstskolas rektors, prorektori un dekāni cienīgi nesīs amata tērpus - mantijas, bet Azemitologs pie viņiem ieradīsies zirgu pajūgā un jātnieku pavadībā, veicot goda apli pils pagalmā.«LLU audzina gudrus tautas brāļus un māsas Latvijas, īpaši tās lauku uzplaukumam, kas kļūs par labiem speciālistiem izvēlētajā profesijā un vairos labklājību valstī,» akcentēs zinību vīrs.Katras fakultātes studenti svētkiem gatavo teatralizētu četru līdz piecu minūšu garu mājas uzdevumu par tēmu «Nākotne - mūsu vēlmju projekcija», uzsverot aktualitātes izvēlētajā specialitātē, politikā, ekonomikā, lauksaimniecībā, izglītībā Latvijā un Eiropā.Priekšnesumos jaunieši radoši, atraktīvi un studentiski paudīs savu pasaules redzējumu caur kopējo noformējumu, izpildījuma idejai pakļautu vienotu dziesmu un uzskatāmu paustās idejas atspoguļojumu, ko vērtēs zvērināta žūrija - dekāni un citu struktūrvienību pārstāvji. Vērtētāju kompetencē būs arī lemt par pirmkursnieku ierašanās veidu un noskaņojumu, mājas uzdevuma izpildījuma masveidību un atjautību, fakultātes saliedētību, pašapziņu un cīņas sparu svētku laikā.Azemitologs 39.gadu ieskaitīs mūsu augstskolas pirmā kursa studentus lielajā studentu saimē un labākajām fakultātēm pasniegs Lielo un Mazo ceļojošo balvu.Šī gada pirmkursnieki ar lepnumu var teikt, ka pieder tai reflektantu paaudzei, kura šovasar bija lieciniece LLU galvenās mītnes - Jelgavas pils - 270.jubilejai, savukārt augstskolas zinības, esot jau studentu kārtā, viņi sākuši apgūt LLU 70.jubilejas studiju gadā.Vairāk informācijas par gaidāmo pasākumu var atrast šeit .

Pievieno komentāru

Citas ziņas