Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina labdarības tirdziņš

Iegādāties ar rokām darinātus cimdus, zeķes, krellītes, spilvenus un citas dekoratīvas un praktiskas lietiņas, kā arī iemēģināt roku knipelēšanā ikviens varēja labdarības akcijā «Dāsnums mūžam neizsmeļams», kas piektdien risinājās tirdzniecības centrā «Pilsētas pasāža».

Labdarības tirdziņā pilsētas biedrības un nodibinājumi piedāvāja iegādāties pašu darinātus izstrādājumus.«Šī ir ļoti laba iespēja parādīt rokdarbu vērtību un iepazīstināt cilvēkus ar Jelgavas biedrībām,» vērtē Sabiedrības integrācijas biroja (SIB) pārstāve Jeļena Grīsle.Priecājas par skaistumuSociālā aprūpes centra (SAC) «Jelgava» darba instruktore Aija Buša atzīst, ka interese no apmeklētāju puses ir. Cilvēki paskatās, pielaiko, priecājas par skaistumu, tomēr, iespējams, finansiālu apsvērumu dēļ izstrādājumus iegādājas diezgan maz. Galvenokārt tiek pirktas praktiskas lietas, piemēram, vilnas zeķes.Akcijas mērķis ir ne tikai popularizēt tautas amatniecību, Jelgavas biedrības un nodibinājumus, bet arī finansiāli atbalstīt pilsētas nevalstiskās organizācijas. Šādu labdarības pasākumu Jelgavas Sabiedrības integrācijas birojs sadarbībā ar tirdzniecības centru «Pilsētas pasāža» organizē jau trešo reizi.Veikalā nenopirktLai gan vairums aptaujāto veikala apmeklētāju neko nezināja par biedrībām un to darbību, J.Grīsle teic, ka ar katru gadu tirdziņa dalībnieku un apmeklētāju skaits palielinās. Tādēļ līdzīgi pasākumi tiek plānoti arī turpmāk. J.Grīsle piebilst, ka cilvēki tirdziņā var iegādāties tādas lietas, kas nav nopērkamas veikalā, vienlaicīgi iepriecinot rokdarbu meistarus.SIB rīkotajā akcijā piedalījās Jelgavas Pensionāru biedrība, Jelgavas sieviešu invalīdu biedrība «Zvaigzne», Latvijas Bērnu fonda Jelgavas nodaļa, SAC «Jelgava», Latvijas Poļu savienības Jelgavas nodaļa, Jelgavas krievu biedrība «Istok», Jelgavas pilsētas un rajona baltkrievu biedrība «Ļanok», Jelgavas Latviešu biedrība, Jelgavas Invalīdu biedrība un radošo domu un darbu centrs «Svētelis».

Pievieno komentāru

Citas ziņas