Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicinājums pašmāju literātiem

Svētdiena, 30.marts, pulksten 14 - tāds ir beidzamais termiņš, kad Jelgavas Latviešu biedrībā dzejnieku klubā «Pieskāriens» pieņems to autoru manuskriptus, kuri vēlas piedalīties Jelgavas otrā literārā almanaha veidošanā. To izdot iecerēts gada otrajā pusē.

Almanaha izdošanas organizatore Latvijas Lauksaimniecības universitātes pasniedzēja Rasma Urtāne stāsta, ka pagaidām savus darbus iesnieguši divdesmit pieci autori. Turklāt daži no tiem pirmajā almanahā nav publicējušies.«Vislabāk, ja darbu saņemam elektroniski (e-pasta adrese: rasma.urtane@llu.lv ). Tad sacerētais nav jāpārraksta,» piebilst R.Urtāne.Naudas grāmatas izdošanai pagaidām nepietiek. «Ja pietrūks, varbūt sametīsim paši,» «Pieskāriena» sapulcē pagājušomēnes ieminējās R.Urtāne, un varēja manīt, ka daudzi kluba dalībnieki viņu atbalsta.Liela daļa grāmatā iekļaujamo darbu autoru nav turīgi, bet zināmā mērā tā var izlīdzēties, piebilda krājuma konsultants dzejnieks Eduards Aivars.Jelgavas pirmais literārais almanahs «Skaņa pār Lielupi», kas iznāca pērnā gada nogalē, apvienoja 42 Jelgavas pilsētas un rajona autorus, tajā piedalījās arī trīs viešņas no Bārbeles.

Pievieno komentāru

Citas ziņas