Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aktivitātes Ozolnieku vidusskolā

Bibliotēku nedēļas laikā Ozolnieku vidusskolā viesojās Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Informācijas un bibliotēku studiju programmas pasniedzēji, Valsts aģentūras «Kultūras informācijas sistēmas», akcijas «Trešais tēva dēls» pārstāvji un Ozolnieku novada centrālās bibliotēkas darbinieki.

Skolas bibliotekāre Veneranda Trokša stāsta, ka tas tika veidots kā karjeras pasākums - tikšanās mērķis bijis iepazīstināt vidusskolēnus ar grāmatu krātuvju darbinieka profesiju, jaunajiem projektiem un nākotnes perspektīvām. Jaunieši uzzināja arī par novada bibliotēkas piedāvātajām iespējām - lasāmvielas klāstu un datu bāzēm. Noslēgumā uzmanīgākie, atbildot uz viesu jautājumiem, varēja saņemt suvenīrus un balvas.Šonedēļ, drošības nedēļā, skolas audzēkņiem speciālisti un klases audzinātāji stāsta, kā izturēties ekstremālās situācijās, kā novērst nelaimi un to nepieļaut. Skolā arī aizvadīta «Popiela» sākumskolas vecuma bērniem. Ārpusstundu darba organizatore Lāsma Stašule atzīst, ka bērni diemžēl vairāk izvēlas ārzemju dziesmas, latviešu valodā skanējušas tikai divas. Nesen 5. - 12.klasēm atjaunots ritmikas konkurss. Tajā piedalījušās arī vairākas zēnu grupas.

Pievieno komentāru

Citas ziņas