Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apmests pēdējais vasaras kūlenis 3

Pirms pirmās skolas dienas, 1.septembra, mazu atvadu sveicienu vasaras brīvlaikam un bezrūpīgu dienu bērniem un viņu vecākiem svētdien bija sarūpējusi aģentūra «Kultūra», aicinot piedalīties Zinību dienai veltītajā pasākumā «Pēdējais vasaras kūlenis».

Programma sākās ar Jūrmalas teātra izspēlētu Gunitas Grošas un Irbes Treiles izrādi «Augstāk par zemi», pēc kuras visi topošie un esošie skolēni un bērnudārznieki devās uz skvēru aiz kultūras nama, lai tur nodotos dažādām jautrām izklaidēm. Arī īslaicīgie nokrišņi mazos rakarus nenobiedēja, tāpēc prieki un rotaļas turpinājās gan spīdot saulei, gan līstot lietum.«Atsaucība ir lieliska, un Dieviņš mīl bērnus, jo laiks ir jauks. Nav auksts. Bērniem patīk atrakcijas, bet viņi galvenokārt izvēlas pašu vienkāršāko - zīmē, liek «puzles», met mērķī bumbiņas, kaut gan to viņi varētu darīt arī mājās. Toties šeit viņi var dabūt arī konfektes,» stāsta aģentūras «Kultūra» kultūras darba speciāliste Lolita Truksne. Viņa piebilst, ka sarīkojums tradicionāli notiek jau vairākus gadus, tikai agrāk tas ticis rīkots pirmajā skolas dienā.Kamēr bērni mētāja riņķus, piedalījās dažādās stafetēs, lika «puzles», lēkāja un zīmēja, vecāki varēja noskatīties aģentūras «Kultūra» TDA «Jaunība» koncertprogrammu. Šāda atpūta vecākiem piedāvāta pirmo gadu. «Viņi var mierīgi ļaut bērniem nodoties atrakcijām, kā arī paši izbaudīt deju koncertu,» teic L.Truksne.5.klases skolniece Santa un trešklasnieks Armands atklāja, ka viņiem vislabāk patikusi šautriņu mešana un metamo kauliņu ripināšanas stafete. Viņi labprāt gribētu, lai šādas nodarbes būtu pieejamas arī skolā, piemēram, sporta stundās.Savukārt māmiņa Liene, kas uz pasākumu bija atvedusi savu atvasīti - bērnudārza audzēkni Jāni - priecājas, ka izklaides programma paredzēta ne tikai skolas vecuma, bet arī jaunākiem bērniem un viņu vecākiem. Viņa pastāstīja, ka pati varējusi izmēģināt roku, palīdzot dēlam šautriņu mešanā, zīmēšanā un citās atrakcijās.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Haris

Jelgavas pilsētas p/a "Kultūra" jauniešu deju kolektīvs "Jaunība". Tā to sauca Dziesmu svētkos.

pirms 11 gadiem, 2008.08.31 22:41

:(

Kopš kura laika TDA "Jaunība" ir jauniešu deju kolektīvs!!!

pirms 11 gadiem, 2008.08.31 21:58

Citas ziņas