Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar dzeju konkursā

Vēl tikai līdz 30.augustam iespējams pieteikt savu kandidatūru dzejoļu konkursam, ko organizē Rakstniecības, teātra un mūzikas muzeja filiāle Emīla Dārziņa muzejs «Jāņaskola».

Rīkotāji aicina autorus iesniegt vienu agrāk nepublicētu dzejoli konkursam «Olivereto» balva dzejā «Trubadūrs uz ēzeļa»» dzejnieka Jāņa Sudrabkalna piemiņai.Iesūtītos darbus vērtēs žūrijas komisija astoņu cilvēku sastāvā: žūrijas komisijas priekšsēdētājs dzejnieks Edvīns Raups, dzejnieks Kārlis Vērdiņš, literatūrvēsturnieks Viesturs Vecgrāvis, literatūrzinātnieki Ieva Kalniņa, Jana Vērdiņa, Rimands Ceplis, Latvijas Literatūras centra direktors Jānis Oga, E.Dārziņa muzeja «Jāņaskola» vadītāja Ieva Čaklā.Darbi līdz 30.augustam (pasta zīmogs) jāsūta uz sekojošu adresi: E.Dārziņa muzejs «Jāņaskola», Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu rajons, LV-4125, ar norādi konkursam «Olivereto» balva dzejā «Trubadūrs uz ēzeļa»».Tiem jābūt noformētiem datorizdrukā vai mašīnrakstā trīs eksemplāros. Dzejolis jāapzīmē ar devīzi, pievienojot slēgtu aploksni ar tādu pašu devīzi, autora vārdu, adresi un tālruņa numuru.Žūrijas komisija darbus vērtēs divās kārtās. To dzejoļu moto, kas tiks izvirzīti konkursa otrajai kārtai, tiks publicēti masu informācijas līdzekļos oktobra sākumā. Savukārt uzvarētājs tiks noteikts līdz apbalvošanas ceremonijai oktobra pēdējai sestdienā. Viņš saņems diplomu un tēlnieces Elīnas Poikānes skulptūru.

Pievieno komentāru

Citas ziņas