Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atzīmēs Starptautisko jauniešu dienu

17.augustā Hercoga Jēkaba laukumā no pulksten 11 līdz pat saules rietam ar plašu pasākumu programmu tiks atzīmēta Jauniešu diena, kuras mērķis ir uzlabot jauniešu dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē.

Jelgavā pulcēsies jaunieši no visas Latvijas, tostarp projektu «Karjeras dienas laukos» un «Drošs internets», nometnes «Lauki manas mājas» dalībnieki, kuri noslēguma pasākumā klātesošos iepazīstinās ar paveikto, stāsta Jauniešu dienas koordinatore Gunita Buse.Darbosies Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvaldes, Nevalstisko organizāciju un citi informatīvie stendi, kuros varēs iepazīties ar karjeras un izklaides iespējām. Varēs iepirkties tirdziņā, pavadīt laiku Siržu dārzā, bērnu stūrītī un radošajās darbnīcās, savukārt aktīvākajiem būs iespēja pārbaudīt savus spēkus virvju trasē «Oranžs» un ekstrēmā un azartiskā orientēšanās sacensībā sešu stundu garumā.Savukārt kampaņas «Laiks šķirot» noslēguma ietvaros pasākuma apmeklētāji tiks informēti par atkritumu šķirošanas lietderību un iespējām, turklāt Hercoga Jēkaba laukumā atradīsies vairāki konteineri, kuros varēs salikt nolietoto sadzīves tehniku, elektroniku, medikamentus, baterijas un citas ārā metamas lietas.Sarīkojuma laikā būs apskatāmi fotokonkursa «Vasaras piedzīvojums» labākie darbi. Ikviens vecumā no 13 līdz 30 gadiem var iesūtīt fotogrāfijas par šo tēmu uz e-pastu: nobildee@gmail.com , pievienojot savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Savukārt dienas noslēgumā klātesošos priecēs koncerts, kurā uzstāsies muzikālā apvienība «G.A.T.E.R.I.S.».Pasākumu rīko biedrības «Latvijas Jauno Zemnieku klubs» un «Zemgales NVO centrs» sadarbībā ar Jelgavas domi un Zemkopības ministriju.

Pievieno komentāru

Citas ziņas