Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ciemos pie grāmatiņām 5

Lai veicinātu lasīšanu no mazotnes un ģimenēs popularizētu bibliotēku piedāvātās iespējas, piektdien uz Miezītes grāmatu krātuvi tika aicināti vecāki kopā ar divus, trīs gadus veciem mazuļiem, kuri dāvanā saņēma Māras Cielēnas «Burtumāju».

«Mazajam grāmatiņas ļoti patīk. Labākās ir tās, kur attēlotas mašīnas un dzīvnieki,» atklāj Ričarda māmiņa Kitija, atzinīgi novērtējot Miezītes bibliotēkā ierīkoto bērnu stūrīti un aicinājumu kopā ar dēliņu apciemot grāmatu krātuvi.Savukārt Agrita ar meitiņu Montu, kurai patīk krāsainas grāmatas, dzīvo netālu no bibliotēkas, tāpēc iegriežas tajā itin bieži.Saņemt dāvanā grāmatu, ko paredz Valsts Kultūrkapitāla fonda programmas «Lasīšanas veicināšana» projekts «Pirmā iepazīšanās ar bibliotēku», uz Miezītes bibliotēku tika aicinātas 14 ģimenes. Paredzēts, ka šāds pasākums notiks arī citās grāmatu krātuvēs. Tajās ierīkoti arī rotaļu stūrīši.«Uz bibliotēku nāk daudz lasītāju - pērn to bija 550. Pie mums bez maksas var lietot internetu, ir plašs grāmatu klāsts, jo tā iegādei piešķirts dāsns finansējums. Nāk skolēni, vecāka gadagājuma ļaudis, tagad arī paši mazākie. Bērnu stūrīti sākām veidot jau septembrī, pārkārtojām bibliotēku, lai tā būtu viņiem piemērota un vecākiem nevajadzētu uztraukties, kur mazais skraida,» stāsta Miezītes bibliotēkas vadītāja Jolanta Treigute.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

totelli

es takš zinu ka nav jāpierakstas!!:D es bij domājusi par to sanākšanu 28 vai 29 datumā!:) noteikti apmeklēsim!!:)

pirms 12 gadiem, 2008.02.16 19:58

Kitty73

Mēs tur bijām- dēliņam nedaudz vairāk kā 2 gadiņi- viņam ļoti patika- daudz skaistu grāmatu- gan ar biezajām lappusēm, gan pamācošas, ir arī rotaļlietas-draudziņi, ar ko kopā palasīt.:) Ticiet vai nē- knapi dabūju no turienes viņu ārā. Bibliotēkas vadītājas J.Treigutes kundzes un bibliotekāres Allas attieksme lieliska- abas ļoti atsaucīgas. Atmosfēra nesaspringta, mājīga- nav mūžīgais bibliotēku pelēkums, "aukstums" un klusums. Vēl tur ir mazie rūķi-palīgi- ļoti jaukas meitenes, kuru sabiedrība manam dēliņam ļoti patika-gan kopā grāmatiņas lasīja, gan izklaidējās, mamma varēja tikmēr mierīgi palasīt kādu žurnāliņu.
Liels paldies par tādu doto iespēju- iepriekš nebūtu iedomājusies, ka jau tik agri dēliņš nonāks bibliotēkā- un galvenais- viņam patiks.
Lai daudz lielo un mazo lasītāju!:)

pirms 12 gadiem, 2008.02.16 19:16

Bibliotekārs

Bibliotēkā parasti nepierakstās iepriekš, bet iet, kad vēlas. Sīkākai informācijai 3083151.

pirms 12 gadiem, 2008.02.16 10:04

totelli

dzirdēju par pasākumu arī divgadīgiem bērniem!!ir tā?:)
un gribētu uzzināt precīzi adresi!!un vai ir jāpierakstas jau iepriekš>?Paldies

pirms 12 gadiem, 2008.02.16 07:36

Citas ziņas