Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dejotāji sacenšas par tituliem (papildināta)

Sestdien mūsu pilsēta otro reizi pulcēja sporta deju dejotājus, kuri sacentās par Latvijas čempionu tituliem dažādās vecuma grupās.

Jau no agra rīta Jelgavas Sporta hallē uz deju grīdas savu meistarību demonstrēja 35 dejotāju pāri, kas startēja «Bērni II» grupā. Dejotāju vidējais vecums - 10 - 11 gadi.Bērni dejoja standartdejas, tajā skaitā Vīnes valsi, fokstrotu un Latīņamerikas dejas, kas izceļas ar ugunīgākiem ritmiem. Finālā iekļuva seši pāri, tostarp arī Jelgavas deju skolas «Lī&Ga» audzēkņi Valters Zakss - Salputra un Elīza Līga Lamberga, kas kopvērtējumā izcīnīja piekto vietu. Viņi bija vienīgie Jelgavas pārstāvji šajā vecuma grupā. Pāra treneris Gatis Lambergs uzsver, ka labus panākumus var gūt, tikai intensīvi vingrinoties. Pašreiz treniņi ir četras reizes nedēļā, taču bērni esot gatavi trenēties vēl vairāk, lai progresētu vēl straujāk.Par Latvijas čempioniem «Bērni II» grupā, izpildot pavisam sešas dejas, kļuva Vladimirs Neikšins un Elīna Kalvāne no Rīgas deju skolas «Klasika». Vicečempionu godā iekļuva Dāvis Ūdris un Rūta Meirupska no Talsu deju skolas «Sara», bet trešajā vietā šajā vecuma grupā - «Brieža deju skolas» audzēkņi Aidens Zalāns un Beāte Anne Strauta. Sacensību dalībnieku sniegumu vērtēja 20 tiesneši Ulda Lorberga vadībā.Cīņā par «BAO kausu» uzvarētāju laurus plūca daugavpilieši Andris Pirogs un Diāna Matkeviča no deju skolas «Sikspārnis». Aiz viņiem palika Ralfs Ķedže un Gabija Skujiņa no Liepājas sporta deju centra «Lesto», savukārt trešajā pozīcijā - «Daces deju skolas» audzēkņi Nauris Golubeckis un Jūlija Guseva (Rīga).No rīta uz deju grīdas kāpa arī četri daudz pieredzējuši pāri, kas startēja Senioru grupā. Vietā atzīmēt, ka dejošana nav šo cilvēku pamatnodarbošanās, bet vaļasprieks.Sīvā cīņā par Valsts čempioniem kļuva Romualdas Jokšas un Ilona Jokša, kuri pārstāv deju skolu «Timšāna Ma». Otrajā vietā - Indulis un Baiba Martinsoni (Sigulda), savukārt bronzas godalgas - Valdim Reiteram un Kristīnei Vanagai (Rihtera deju skola, Rīga). Bez aplausiem un skatītāju atzinības neiztika arī ceturtā vietas ieguvēji - Guntars Mazkalns un Agita Bernarde no Cēsu deju skolas «Reveranss».Kā «Ziņām» vēlā vakarā pastāstīja Staļģenes Izglītības un aktivitāšu centra «Līdumi» sporta deju pedagoģe Ilona Freimane, sacensībās dažādās grupās piedalījušies arī daudzi viņas audzēkņi.Deju skolotāja pauda prieku par savu audzēkņu sniegumu. E4 grupā 46 pāru konkurencē vairākiem Staļģenes dejotāju pāriem izdevies iekļūt pusfinālā, tomēr līdz godalgotām vietām mazliet pietrūcis.Savukārt «Juniori II» grupā desmit dejās staļģenieši Artūrs Freimanis un Līza Hincenberga ieguvuši godpilno otro vietu, piekāpjoties tikai Valdim Liepniekam un Danielai Diurei.«Juniori I» grupā par uzvarētājiem kļuva Aleksandrs Aņišoks un Anna Andričenoka, bet «Jaunieši I» grupā uzvarētāju kārtā iekļuva prestižās «Deju studijas 7» pārstāvji Edgars Līnis un Elīza Ancāne.

Pievieno komentāru

Citas ziņas