Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dejotājiem «Jundā» par šauru 1

Vecāki, brāļi, māsas un draugi sestdien piepildīja pilsētas kultūras nama lielo zāli, kur savu astoņu gadu jubilejas koncertu sniedza bērnu jauniešu centra «Junda» tautas deju kolektīvi «Jundaliņi», «Jundēns» un «Jundari».

Atšķirībā no agrāko gadu jubilejas koncertiem, šoreiz tajā piedalījās arī senioru deju kolektīvs no Svētes pagasta «Brūklenājs» un Ozolnieku vidējās paaudzes deju kolektīvs «Zemgaļi». Tā nav nejaušība, jo kopā ar šiem kolektīviem «Jundas» dejotāji vasarā piedalīsies lielajos Dziesmu un deju svētkos.Sens ticējums stāsta, ka, bērniņam piedzimstot, Dievs aizdedz mazu uguntiņu un piesprauž to pie debesīm. No zemes tā izskatās kā maza zvaigznīte. Tādējādi koncerta kompozīcijai «Jundas» dejotāju vadītāja Madlēna Bratkus kopā ar koncertmeistari Gunu Vanagu un režisori Daci Vilni bija izraudzījusies laika aprites un paaudžu saiknes tēmu. Skatītāji katru priekšnesumu sveica ar sirsnīgiem aplausiem.«Koncerts bija fantastisks,» sarunā ar «Ziņām» atzina Baiba Beldava, kuras dēls sācis dejot «Jundaliņos».«Mēs pateicamies vecākiem, kuri, šaurajās «Jundas» telpās Pasta ielā 32 drūzmējoties, ir pazaudējuši pogas! Vēl vakar man bija saruna ar pilsētas izpilddirektoru Gunāru Kurloviču, kas stiprina cerību, ka «Jundas» dejotāji tiks pie pietiekami plašām mēģinājumu telpām,» sveicot dejotājus, sacīja «Jundas» direktore Silvija Andersone.Koncerta noslēgumā tika sveikti dejotāji, kuri šogad beidz pamatskolu un vidusskolu.«Es būtu priecīga, ja jūs turpinātu dejot Latvijas Lauksaimniecības universitātes tautas deju ansamblī «Kalve» vai kādā citā kolektīvā. Taču galvenais, lai piepildās jūsu sapņi,» novēlēja deju skolotāja M.Bratkus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

mamma

Koncerts bija ļoti emocionāls un jauks, ceru, ka arī savus bērnus varēšu šai kolektīvā palaist dejot-malači!

pirms 11 gadiem, 2008.05.19 21:20

Citas ziņas