Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dziedātājas dzimšanas dienā iedibina jaunu tradīciju 8

Izcilās latviešu estrādes dziedātājas jelgavnieces Noras Bumbieres 61.dzimšanas dienā ar koncertu Jelgavas pilī tika aizsākta jauna tradīcija - turpmāk ik gadu šajā dienā, 13.martā, uz īpašu leģendārās balss īpašniecei veltītu pasākumu kopā pulcēsies jaunie talanti, dziedātājas laikabiedri un talanta cienītāji.

Ceturtdienas vakarā - pirmajā šādā N.Bumbieres dzimšanas dienai veltītajā pasākumā - vispirms uz skatuves kāpa «Noras Bumbieres fonda» rīkotā talantu konkursa laureāti, priecējot skatītājus ar pazīstamām latviešu dziesmām.Pēc viņiem sanākušos priecēja Viktors Lapčenoks, Zigfrīds Muktupāvels, Daiga Petkeviča, agrākā «Modo» soliste Ira Krauja un Marta Kukarane, kura plašāk pazīstama no televīzijas šoviem, bet par pavadījumu rūpējās jelgavnieki - Dināra Stundiņa grupa «Deficīts».Z.Muktupāvels atzinās, ka bērnībā, kad viņa ģimene iegādājusies radio ar atskaņotāju «Rigonda», pirmais viņa klausītais ieraksts bijusi tieši N.Bumbieres iedziedāta skaņuplate. Tā kā līdzīgā situācijā tolaik bijušas daudzas ģimenes, dziedātājs uzskata, ka šis repertuārs pielīdzināms tautasdziesmām.Kā izteicās pasākuma organizatori, neviens nebija cerējis uz tik lielu publikas atsaucību - aulā bija ne tikai aizņemtas visas sēdvietas, bet cilvēki stāvēja arī kājās gan zāles aizmugurē, gan foajē.«Ar Noras dziedātajām dziesmām man saistās jaunība, tāpēc nevarēja laist garām iespēju, pakavēties atmiņās,» «Ziņām» sacīja viena no pasākuma apmeklētājām - Marija Kļeškova.To, ka izcilās dziedātājas izpildītās dziesmas ir dzīvas un joprojām tiek skandētas, pierādīja arī aktīvā zāles līdzdziedāšana, kas brīžiem skaļuma ziņā pārspēja pat uz skatuves notiekošo.Kā īpaša dāvana dziedātājas dzimšanas dienā tika pieminēts fakts, ka šogad «Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas 2007» ceremonijā par labāko dziesmu «dance, hip hop vai r'n'b» nominācijā tika atzīta N.Bumbieres izpildītās «Es gribu dejot bugi» «remiksētā» versija.Ieeja pasākumā bija pret ziedojumiem, kurus dziedātājas māsas Māras Zustrupas dibinātais «Noras Bumbieres fonds» paredzējis izlietot mūsu izcilās novadnieces daiļrades popularizēšanai, kā arī jauno talantu atbalstīšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

ZInta

Paldies pasākuma organizetājiem ! Par tik sirsnĪgu un mĪlestĪbas pilnu koncertu mēs varam visi būt gandarĪti :)) To nevarēja nepamanĪt skatĪtājos...atsaucĪba bija redzama.Lai veicas!

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 23:26

ilze

paldies Mārīt!Atmosfēra tiešām bija fantastiska.pilna mīlestības un cieņas.Tā tiešām bija dāvana tautai!

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 20:06

nbfonds

Paldies par atsaucību un ziedojumiem Noras Bumbieres Jauno talantu festivālā. Lūdzam atvainot tos, kuriem neatradās vieta pārpildītajā pils aulā. Gaidīsim nākamajos festivālos, ko centīsimies organizēt plašāk.
Noras Bumbieres fonds.

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 13:16

Anita

Vajadzētu tiešām uz lielās skatuves brīvā dabā,nu tišām tādu pamatīgu,tā lai visa Jelgava skan,VISA LATVIJA...

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 13:13

inga

Koncerts bija brīnišķīgs.Tas pierāda,ka Noras Bumbieres vārds nav aizmirsts,bet viņas dziesmas turpinās dzīvot arī caur jauno paaudzi.

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 12:26

Paldies!

Koncerts bija tiešām jauks! Paldies Noras māsai un visiem, kas viņu atbalstīja! Paldies Norai...

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 10:06

Andžs

Jā,kolosāli.Tā turpināt,bet plašākos apmēros,domāju,lai vairāk tautas varētu iesaistīties(skatītāji).

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 08:21

es

bija sirsnīgi un mīļi,kā arī fakts,ka koncerts bija par velti pulcēja milzīgas skatītāju masas.

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 07:26

Citas ziņas