«Džungļu grāmata» Aishas un Māra izpildījumā 6

Lieldienu svētdienā dziedātāja Aisha un jelgavnieks Māris Pūce šovā «Dejo ar zvaigzni 2» sambas ritmā bija iejutušies Tarzāna un Džeinas tēlā, ar šo aizraujošo «stāstu» aizraujot skatītājus, turklāt no žūrijas puses viņi ieguva vienu no augstākajiem vērtējumiem.

Māra atkailinātā ķermeņa augšdaļa, Aishas garie, melnie un čirkainie mati, kā arī attiecīgi piemeklētā mūzika ļāva šova skatītājiem iejusties «Džungļu grāmatas» piedzīvojumos.Ierasto kritizētāju, deju kolektīva «Dzirnas» vadītāju Agri Daņiļēviču šoreiz ar negatīvām piezīmēm pārspēja deju studijas īpašniece Olga Žetluhina.«Man no jūsu snieguma ne silts, ne auksts. Jūs labi atstrādājāt, bet dvēsele nedziedāja,» viņa izteicās, komentējot Māra un Aishas uzstāšanos.Par šādiem izteikumiem nedaudz pārsteigtais A.Daņiļēvičs uzsvēra, ka pāris izskatās labi, manāma arī izaugsme, vienīgi nedaudz traucējusi abu nervozitāte, kas brīžiem nav ļāvusi precīzi izpildīt kustības. Savukārt vēl vienam žūrijas loceklim, šova «Gribi būt miljonārs» vadītājam Ģirtam Līcim visvairāk bija iepaticies Māra un Aishas radītais tēls: «Par to esat pelnījuši 11 punktus».Rezultātā Ģ.Līcis gan kļuva «skopāks» un abiem piešķīra deviņus punktus, jo «atcerējās», ka sambā esot nedaudz pietrūcis kulminācijas.Kopvērtējumā Māris un Aisha ieguva 32 punktus, tikpat izpelnījās arī Linda Leen un Roberts Nemiro. Viņus par diviem punktiem apsteidza modelis un basketbolists Agris Blaubuks ar savu partneri Lauru Kosīti. Lieldienās šova dalībnieki izpildīja vēl vienu deju - Vīnes valsi, kuru dejoja visi seši pāri vienlaikus. Pēc skatītāju balsojuma no šova izstāties nācās diriģentam Intam Teterovskim un Ievai Kemlerei.Cīņa par galveno balvu - 10 000 eiro - turpināsies nākamajā svētdienā, kad uz deju grīdas sacentīsies vairs tikai pieci pāri.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

deja

Kāpēc uzreiz tā jāgānās.Speciālists novērtē,savādāk iedomāsies ka dažu nedēļu laikā jau sākusi dejot kā zvaigzne.Vismaz vairs tik vulgāri negorās un kustības kļuvušas simpātiskākas,tas skolotāja nopelns.

pirms 13 gadiem, 2008.03.25 14:21

Ā.

Malacis Māris, iemācījis Aišu dejot. Tā turpiniet!

pirms 13 gadiem, 2008.03.25 10:01

Rita

Visādas "sitas" gatavas murkšķēt murgus par dajebko, kur tādas st... rodas...
Māris uzvarēs!!!

pirms 13 gadiem, 2008.03.24 15:41

sita

ZZ arī brīvdienu vakaros neguļ un gatavi rakstīt par da jeb ko, tikai bilde gan ne par tēmu-veca jau..... ;)

pirms 13 gadiem, 2008.03.24 00:31

Citas ziņas