Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Erudītā» lepojas ar savējiem 3

Noslēdzies Jelgavas rajona padomes Kultūras un interešu izglītības centra (KIIC) rīkotais konkurss «Erudīts», kurā otro gadu pēc kārtas uzvarētāja laurus plūca Līvbērzes vidusskolas komanda. Trešajā kārtā par sava pagasta lepnumu vislabāk zināja stāstīt skolēni no Zaļeniekiem.

«Ikdienā vairāk peļam, nekā mākam pateikt paldies,» aizkustināti pateicoties par izrādīto godu sev un vēl sešiem ievērojamiem Jelgavas rajona cilvēkiem, konkursā sacīja Svētes pagasta vadītāja Sandra Viniarska. Izdejojuši rūķu deju un padzēruši siltu tēju, Svētes pamatskolas audzēkņi par savu izraudzīto lepnumu izstāstīja pasakā par pelnrušķīti.Erudītu konkursa «Es - Latvijas pilsonis Latvijas valstī» trešās kārtas uzdevums bija atrast, iepazīt un sagatavot stāstījumu par kādu ievērojamu sava pagasta vai novada cilvēku. Tālu nemeklējot, vairums savējos bija pamanījuši pašu skolā.Kalnciema vidusskolas audzēkņi zināja stāstīt par ilggadēju sporta skolotāju Mariju Hildabranti, Ozolnieku komanda cildināja bijušo vidusskolas direktori Ilonu Švarckopfu, aizupieši putekļus no laimes zieda sūtīja pašreizējai pamatskolas direktorei Klārai Stepanovai, savukārt Līvbērzes vidusskolas audzēkņi ar lauru vainagu kronēja savu komandas biedru - erudīto, atjautīgo un sabiedriski aktīvo Elviju Kukšu.Lielāku žūrijas labvēlību gan izpelnījās tās komandas, kas ievērojamos ļaudis bija atradušas ārpus savas skolas sienām. Vircavas vidusskolas audzēkņi bija sagatavojuši prezentāciju par Vibuļu ģimeni, kas papildus saviem bērniem uzņēmusies rūpes par vairākām audžu atvasītēm, bet Zaļenieku komanda atklāja arodvidusskolas pasniedzējas Mirdzas Valteres bagātīgo devumu.Jāatgādina, ka konkursa pirmajā kārtā skolēni sacentās zināšanās par mūsu valsts prezidentiem, bet otrajā tikšanās reizē mēģināja saskatīt Latvijas vietu pasaulē.Saskaitot punktus, to visvairāk izrādījās Līvbērzes komandai, kura vasarā dosies uz Čehiju. Otrajā vietā palika Zaļenieki, kuri apceļos Igauniju, bet Svētes pamatskolas audzēkņiem būs iespēja apbraukāt Vidzemi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Par Kalnciema vidusskolu

Ja godīgi runājot - HildaBrante ir ļoti daudz devusi savos gados viņa vēl strādā! Pietam viņa nestrādā tikai skolas telpās, bet arī valgundē... Ir liela atšķirība, jo Hildabrante ir devusi daudz visiem

pirms 12 gadiem, 2008.03.18 20:29

Noraizējies vecāks

Rodas jautājums par žūrijas kompetenci vērtēt šo pasākumu??? Vai tiešām nevienam nekas nav piebilstams?

pirms 12 gadiem, 2008.03.17 21:45

Līvbērzniece

Apsveicu Kalnciema vidusskolu un skolotāju Hildabranti!Manā skatījumā Jūs bijāt vislabākie šajā kultūras kārtā !Jūsu priekšnesums manā dvēselē radīja tiešām dziļu emocionālu iespaidu!Paldies!

pirms 12 gadiem, 2008.03.13 21:31

Citas ziņas