Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Finālā skanēs «Baltās kazas» himna

Ap piecsimt jauno dziedātāju un dejotāju no dažādām Latvijas malām uzstāsies tradicionālajā bērnu un jauniešu popgrupu un ritma deju grupu festivālā «Baltā kaza», kas sestdien notiks pilsētas kultūras namā.

Festivālam pieteikušās 48 dziedātāju un 13 dejotāju grupas, tostarp arī desmit pašmāju kolektīvi no Bērnu un jauniešu mūzikas kluba, bērnu un jauniešu centra «Junda», kā arī Ozolnieku tautas nama.Pulksten 11 festivālu sāks dejotāji, kuriem jau pulksten 14 ir paredzēta uzvarētāju apbalvošana. Pēc tam uzstāsies B grupas (iesācēji) dziedātāji, bet no 17.30 līdz 19.30 savu sniegumu rādīs labākās (A līmeņa) dziedātāju grupas.Fināls, kurā sacentīsies 12 dziedātāju grupas, sāksies pulksten 20. Visiem finālistiem būs jāizpilda tikai viena dziesma - festivāla himna, ko sarakstījis Guntis Šveicers un Gunta Micāne.«Tas varbūt publikai liksies mazliet garlaicīgi, toties žūrijai būs vieglāk novērtēt dziedātāju varējumu. Turklāt šis ir «Baltās kazas» astoņpadsmitais jeb pilngadības gads, kad himnu gribas dziedāt vairāk,» saka Jelgavas plsētas pašvaldības aģentūras «Kultūra» projektu vadītāja asistente Evelīna Bučele.Festivālu paredzēts noslēgt pulksten 21, kad jaunākajiem - trīsgadīgajiem - pasākuma dalībniekiem laiks posties doties pie miera.

Pievieno komentāru

Citas ziņas