Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Brīnišķīga dāvana skolotājiem 3

Vārds pa vārdam, un radās doma, ka šogad būtu jauki sarīkot netradicionālu svētku priekšnesumu. Šāda iecere arī piepildīta - Jelgavas Valsts ģimnāzijā ceturtdienas vakarā aizvadīts Ziemassvētku koncertuzvedums «Vīrietītis un sievietīte».

Šoreiz tā tapšanā iesaistījušies tikai skolēni, bez pedagogu palīdzības. «Šī ir kolosāla dāvana skolotājiem. Tas sniedz gandarījumu, ka ir tādi skolēni, kas var sarīkot šādu pasākumu, visu paveikt pašu spēkiem,» teic skolas direktores vietniece ārpusklases darbā Marita Asarīte.Viņa spriež, ka šī noteikti varētu būt tradīcija, bet vienmēr būs nepieciešams kāds entuziasts, kas visus saturēs kopā un pabīdīs. Šoreiz tā bija idejas autore Laura Lībiete (12.m1 klases skolniece), kura uzņēmās režisores pienākumus, savukārt viņas klasesbiedrene Ance Hincenberga koriģēja dejas.«Laura zināja, kur katru lietiņu nolikt, katru vietiņu, kur kādam būt,» teic direktores vietniece. Laura atklāj, ka vēlējusies parādīt - lai arī ir kādas skumjas sirdī, tomēr var atrast prieku un mīļumu, ko sniegt citiem.«Domājot par Ziemassvētku pasākumu, atcerējos, ka ir tādas skaistas Māras Cielēnas pasakas, un izlēmu iestudēt «Vīrietīti un sievietīti», kas grib ieraudzīt svētkus,» stāsta Laura.Viņa ķērās pie teksta apstrādes. Pasakas izstāstīšanai pieteicās vairāk nekā 30 cilvēki, bet priekšnesumā piedalījās 24 izturīgākie un centīgākie. Uzvedumā varēja dzirdēt arī ģitāras, vijoles un klavieru mūziku.«Kārtīgi iejutos režisores tēlā, cītīgi strādāju un liku to darīt arī citiem, tāpēc ceru, ka viņi uz mani nedusmojas,» smej Laura. «Manuprāt, arī šis ir kā Ziemassvētku brīnums, jo izdevās noorganizēt pasākumu, turklāt sen biju atklājusi, ka vēlos režisēt,» atklāj skolniece.Piektdien jaunieši ar «Vīrietīti un sievietīti» dosies apciemot Ozolnieku novada sociālās aprūpes centra «Zemgale» ļaudis. «Domāju, ka būs vēl mīļāk, jo uzstāsimies mazākai publikai un bez mikrofoniem,» spriež režisore.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

saveejaa.

nu jā.

JVģ kā vnm labākie. mcā, mīļumiņi. ;* ;*

pirms 11 gadiem, 2008.12.18 22:55

Citas ziņas