Foto: Cauri studentu dzīvei 4

Ar ceļojumu pa studentu dzīvi, kurā netrūkst jauku brīžu, skumju, mīlestības un, protams, jautrības un mūzikas, trešdienas vakarā paldies par ieguldīto darbu tika teikts Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) darbiniekiem, kuri kuplā pulkā bija pulcējušies Jelgavas pils aulā.

Studentu pašpārvalde šādu pateicības koncertu, kam šoreiz bija dota devīze «Visi savējie», rīko trešo reizi. Vairāki «Ziņu» aptaujātie augstskolas darbinieki izteica gandarījumu, ka LLU vadība šādā veidā pasaka paldies par paveikto.«Tā ir iespēja nedaudz atpūsties no ikdienas ritma un baudīt mūziku, kas ikdienā nemaz tik bieži neizdodas,» uzsvēra viena no pils darbiniecēm Anita.Koncerta sākums nedaudz aizkavējās, jo visi domāja, ka augstskolas rektors Juris Skujāns aizņemtības dēļ nav paguvis uz tā sākumu. Patiesībā alošanās sanāca tādēļ, ka LLU vadītājs, vēlēdamies tik ļoti neakcentēt savu personu, atsēžoties iepriekš paredzētajā vietā pirmajā rindā, sēdvietu bija izvēlējies gandrīz vai pašā pēdējā solā. Kad misēklis noskaidrojās, uz skatuves kāpa LLU pašdarbības kolektīvi, kā arī solisti, bet priekšnesumu starplaikos varēja ieklausīties ainiņās iz studentu dzīves.Šogad, gluži kā iepriekšējos gadus, papildus pašu māksliniekiem bija uzaicināts arī kāds viesmākslinieks - ar dziesmu «Muļķe sirds» un vētrainiem aplausiem uz skatuves kāpa Žoržs Siksna. Jāatgādina, iepriekšējos gadus uz skatuves kāpis Igo, Normunds Rutulis un Viktors Lapčenoks.«Kļūstot par LLU studentu vai darbinieku, vienlaikus kļūstam arī par lielu ģimeni,» koncerta tēmas izvēli skaidro LLU Studentu pašpārvaldes akadēmiskā virziena vadītāja Sandra Šteinerte.Tradīciju rīkot pateicības koncertus augstskolas darbiniekiem aizsāka kādreizējais LLU Studentu pašpārvaldes līderis Madars Bitītis. Pasākumu ik gadu apmeklē aizvien vairāk darbinieku, un tas ir augstu novērtēts no universitātes vadības puses.LLU vēlētais akadēmiskais personāls ir 277 cilvēki, tajā skaitā 50 profesori, 72 asociētie profesori, 45 docenti, 29 vadošie pētnieki, 80 lektori un viens asistents. 68,2 procenti akadēmiskā personāla ir ar zinātnisko grādu, bet 12 mācībspēkiem ir LLU emeritus zinātniskais grāds.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Studente

Mēs studenti teicām paldies ikvienam LLU darbiniekam, kas dara mūsu ikdienu vienkāršāku, skaistāku ar saviem darbiem, smaidu un labu vārdu :)

pirms 12 gadiem, 2008.10.17 13:14

Knope

Par to vēlēto akadēmisko personālu man arī "aptecējās" sirds. Cienījamā žurnāliste laikam nezin par lielās masas - nevēlēto mācībspēku eksistenci. Turklāt - cik zinu, studenti paldies saka, ne vien mums pedagogiem - bet arī visiem citiem darbiniekiem, kas palīdz studēt - "koju" pārvaldniecēm, tehniskajam personālam, fantastiskajai dakterītei utt

pirms 12 gadiem, 2008.10.16 17:26

Sandra

Bilžu komentāro ieviesusies kļūda. Dziedātāja ir Inga Karpiča, nevis Harpiča

pirms 12 gadiem, 2008.10.16 14:53

Samurajs

"LLU vadība šādā veidā pasaka paldies par paveikto"
Nekāda LLU VADĪBA to nesaka.

Skujāna pazušana nebija aizkavēšanās iemesls - korekti, kādas 5 min sākums nobīdījās, jo tauta tikai nāca un nāca klāt...

Teikums no S.Šteinertes (gluži tā pat kā rindkopa par M.Bitīti) ir vienk nekaunīgi špikots no LLU.Lv :D

Ne jau tikai "vēlētais akadēmiskais personāls" ir tie, kam tika teikts paldies.

Rādās, ka Karlinska atkal no zila gaisa grābj kaut ko un cenšas uztaisīt MEGArakstu.

pirms 12 gadiem, 2008.10.15 22:33

Citas ziņas