Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Līvbērzes kultūras nama 35.jubileja 3

«35 gadi - tas ir labākais vecums, jo jaunības dullums ir aiz muguras, vecuma ārprāts vēl tālu, bet ir iestājušies pilnbrieda gadi,» Līvbērzes kultūras nama jubilejas pasākuma uzrunā sacīja pagasta padomes priekšsēdētāja Ilze Vītola. Savukārt pirmā pašvaldības vadītāja Nellija Empele izteicās - liekas, kultūras nams vēl tikai vakar atjaunots.

Sestdienas pievakarē pašā svētku «vaininiekā» - Līvbērzes pagasta kultūras namā - pulcējās simtiem ļaužu. Atnācējus ar saviem priekšnesumiem priecēja vietējie mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi - Zemessardzes 52.kājnieku bataljona vokālais ansamblis «Junda», jauniešu deju kolektīvs «Spīgana», vidējās paaudzes deju kolektīvs «Miestiņš», folkloras kopa «Zemgaļi», tautas lietišķās mākslas studija «Līve» un vokālais ansamblis «Sekvence», kurā dzied arī pagasta vadītāja.«Pateicoties šiem kolektīviem, dzīvo un dzīvos Līvbērzes kultūras nams!» uzsvēra I.Vītola.Pasākuma laikā netika aizmirsts neviens, kas tagad vai agrāk darbojies kultūras namā - tā pašreizējā vadītāja Anita Jaunsubrēna, iepriekšējie kultūras nama vadītāji, tehniskie darbinieki, kā arī kolektīvu vadītāji. Katrs no viņiem saņēma piemiņas velti, bet pats galvenais - baudīja jauku koncertu.Līvbērzes kultūras nama vadītāji un kultūras dzīves organizatori no Jelgavas rajona padomes Kultūras un interešu izglītības centra saņēma dāvanu karti autobusa nomai, lai dotos kopīgā ekskursijā.«Cik vienoti jūs esat šeit šodien, tik vienoti būsiet arī ekskursijā,» sacīja centra direktore Dzintra Zimaiša.Visa vakara garumā zālē bija aplūkojami diplomi, atzinības raksti un fotogrāfijas, kas tapušas dažādos laikos un stāsta par notikumiem kultūras namā vai ar to saistītiem kolektīviem.Priekšnesumu sniedza arī tautas muzikants, ermoņiku virtuozs Alberts Mednis, kurš nesen laidis klajā kompaktdisku, svētku rīkotāja Ilze Vītola (pagasta padomes priekšsēdētājas vārda un uzvārda māsa), bet ik pa laikam uz ekrāna zāles priekšā bija aplūkojamas fotogrāfijas no dažādiem savulaik kultūras namā notikušiem pasākumiem. Savukārt ballē viesus izklaidēja grupa «Līdzsvars».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Aija

Man arī ļoti patika pasākums.
Sen Līvbērzē nav bijusi tik jauka balle. Paldies visiem, kas noorganizēja.

pirms 11 gadiem, 2008.10.27 16:59

Citas ziņas