Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Lustīgā sadziedāšanās tautasdziesmu karaoke 1

Ieskandinot dziesmu svētku laiku ar latviešu tautas dziesmām un populārām melodijām, sestdien «VIVO centrā» notikušajā karaoke pasākumā pulcējās dažāda vecuma dziedātāji.

Sākumā dziedāšana notika diezgan bailīgi un kūtri, bet pēc polkas un pāris dziesmām skanēja jau daudz drošāk. Pasākuma dalībniekus iedrošināja ķengurēns Vivucis un tautu meitas, kas ar savām balsīm nodrošināja fona vokālu.«Kumeliņi, kumeliņi», «Kur tu teci, gailīti manu?», «Bēdu manu, lielu bēdu», «Piezvani man», «Mammu, es gribu» un daudzas citas tautā labi zināmas melodijas izskanēja lietainajā dienā, sniedzot gaišu noskaņojumu gan dalībniekiem, gan klausītājiem. Turklāt dziedātājiem tika piemēroti tautiski tērpi un cita atribūtika, lai labāk varētu iejusties tēlā un dziedāšana būtu lustīgāka.«Šī nav ierasta lieta - dziedāšana tirdzniecības centrā, bet cilvēki ar interesi apstājas un paklausās. Kamēr mammas iepērkas, bērni skatās vai dzied,» stāsta «VIVO centra» vadītāja Agnese Mārtiņkrista, atzinīgi novērtējot cilvēku atsaucību un vēlmi piedalīties.Viņasprāt, cilvēki vairāk arī uzdrošinās dziedāt zināmās latviešu tautas dziesmas, kas bieži izdziedātas un labi zināmas. Tādēļ tās arī vieglāk arī izpildāmas, nekā, ja tās būtu kādā citā valodā. Par uzstāšanos dalībnieki saņēma latviskas balvas no «Rimi» hipermārketa un «VIVO centra».Aleksandrs no Mežciema savā priekšnesumā publiku pārsteidza ar mutes ermoņiķu spēli.«Šādā pasākumā piedalos pirmo reizi. Esmu dziedājis korī, solo gan ne, tikai mazbērniem. Bet kad tad, ja ne tagad?» teic vīrs, kurš pasākumā nav nonācis nejauši, jo jau pirms pāris nedēļām zinājis, ka dosies dziedāt un spēlēt.Pirmo reizi kāpjot uz skatuves, dziedātāja Sindija bija mazliet nobijusies, bet jau otro reizi drosme bija lielāka un arī skanēja drošāk.«Karaoke dziedu pirmo reizi, bet man patika!» atklāj meitene.Arī veikala apmeklētāja Ilze atzīst, ka šāds pasākums ir interesants. Pirms un pēc iepirkšanās var mazliet pakavēt laiku jautrā dziedāšanā.«Lustīgāka iepirkšanās un pēcpusdiena,» smaidot piebilst sieviete. A.Mārtiņkrista atklāj, ka, iespējams, līdzīgs pasākums tiks rīkots arī uz Līgo svētkiem, bet karaoke dziedāšana tirdzniecības centros pēc pāris nedēļām būšot arī Liepājā un Ventspilī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

laima

Malači bērni ka piedalieties tādos latviskos pasākumos!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.15 13:42

Citas ziņas