Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Papildina Goda grāmatu 10

Turpinot pirms trim gadiem aizsākto tradīciju atstāt vēsturei liecības par skolēnu un viņu pedagogu sasniegumiem, Jelgavas 1.ģimnāzijas Goda grāmatu piektdien papildināja 43 jauni audzēkņu un 28 skolotāju ieraksti.

Parakstīties ģimnāzijas Goda grāmatā ir vēlēts tiem skolēniem, kas šajā mācību gadā ieguvuši godalgotas vietas pilsētas, novada un valsts mēroga mācību olimpiādēs, aizstāvot zinātniski pētnieciskos darbus, kā arī spodrinot skolas tēlu pašdarbībā un sportā.1.ģimnāzijas vārdam šogad likuši skanēt ne tikai sasniegumi bioloģijā, fizikā, ķīmijā, valodās, vizuālajā mākslā un citos mācību priekšmetos, bet arī teātra studijas profesionālais sniegums, jauktā kora, 7. - 9.klašu meiteņu un vokālā ansambļa «Defise» priekšnesumi. Skolēni veiksmīgi piedalījušies arī dažādu organizāciju rīkotajos konkursos.Divu ģimnāzistu sasniegumi mācībās šogad tika novērtēti īpaši. Kājās stāvot un aplausiem skanot, klātesošie godināja 12.klases audzēkni Dmitriju Pupkovu, kurš šajā mācību gadā godalgotas vietas ieguva pilsētas bioloģijas (skolotāja Viktorija Kagaine), fizikas (skolotājs Andrejs Sālzirnis), krievu valodas (skolotāja Raisa Petrova) un matemātikas (skolotāja Solomeja Bula) olimpiādē, kā arī uzrādīja labus panākumus peldēšanā. Savukārt skolasbiedrs Jānis Amsters izrādījās viens no labākajiem vācu valodas (skolotāja Tamāra Dzidzēviča) un matemātikas olimpiādē un Eiropas valodu dienai veltītajā konkursā (skolotāja Tatjana Pinčuka). Puisis ir arī viens no 49 Latvijas Talantu akadēmijas absolventiem.Pasākumā izglītības iestādes administrācija sirsnīgu paldies par veikumu veltīja ne tikai skolēniem, bet īpaši viņu vecākiem, kas lepni pavadīja savas atvases parakstīties Goda grāmatā.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

pilsētnieks

Ir gan dzirdēts ,ka pilsētā palīdz - vismaz 9.klasei no skolēnu teiktā ir dzirdēts . Runā, ka par iestāšanos vai par neatskaitīšanu ar nesekmīgām atzīmēm jāmaksā .Tie ,kas nemaksā (dāsni neremontē vai kā citādi)protams, tiek atskaitīti. Olimpiādei vari pieteikties piedalīties ,ja ir privātskolotājs.

pirms 11 gadiem, 2008.05.25 21:18

1. ģimnāzijas skolnieks

xl, J1Ģ ar audzēkņiem neauklējas, kā to dara lauku skolās, kur pat eksāmenos palīdz, lai skolēni vispār skolu pabeigtu. Turklāt, J1Ģ lielo skolēnu skaitu veido pamatskola, kurā mācās pilnīgi visi, arī tie,kas skolu neapmeklē itin nemaz, jo, kā zināms, no pamatskolas izmest nevienu nedrīkst.
Tālāk - daudziem tiek piedāvāta dalība olimpiādēs, bet ne jau visi to arī vēlas. Un diez vai rajona olimpiādes var salīdzināt ar pilsētas olimpiādēm, kur skolēni sacenšas ar Valsts ģimnāziju un Spīdolas ģimnāziju!

pirms 11 gadiem, 2008.05.25 20:27

XM

Kāpēc par katru skolu nevarētu būt tāds raksts?Jo ir jau skolas ,kur tiešām panākumi ir daudz nopietnāki!

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 19:17

godalgotā

ne jau visi var būt tādi ģēniji, kā tu, xl!
sad but true.

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 17:04

XC

xl, beidz gvelzt!!!! Godalgas četrās olimpiādēs, sportā - tie ir mazi sasniegumi??? Visa dzīve vēl priekšā, un čalis ne tādas lietas vien dabūs gatavas!!! Skolnieki radoši, jau tagad diezgan daudz sasniedz, bet te dažiem ka tikai ko glupu pamuldēt...

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 15:47

skats no malas

Jelgavas 1.ģimnāzija - SUPER! Pasākums GODA GRĀMATA-2008 ļoti labi organizēts!!! Paldies skolai!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 14:16

xl

jā , tiešām daudz reiz lielākus! Īpaši uz šo skolēnu skaitu rezultāsti ir smieklīgi,tad jau pēc iepriekšējām publikācijām jebkura lauku skola ir ieguvusi vairāk godalgotu vietu ar saviem pāris simtiem skolēnu!

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 12:24

mamma

Patiesībā pasākums bija ļoti sirsnīgs un jauks, un tāda nav nevienā citā skolā. Sumināti tika
ļoti daudzi skolēni, tāpēc nav pamata kritikai par paknapajiem rezultātiem. Šaubos vai citās skolās to ir ievērojami vairāk.

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 10:27

xxl

xl gan kādreiz ir uzrādījis īpašus rezultātus!!!

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 10:22

xl

Patiesībā rezultāti izskatās diezgan paknapi!

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 08:39

Citas ziņas