Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Piena paku laivu regatē triumfē «Pilsēta» 17

Ar ilgi gaidīto pasākuma «naglu» - Piena paku laivu sacensībām, krāšņu peldamrīku parādi un regates uzvarētāju apbalvošanu sestdien Jelgavā noslēdzās VIII Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki, kas arī šogad pulcēja visai ievērojamu apmeklētāju skaitu.

Ar katru gadu aizvien populārākā un, iespējams, pati atraktīvākā pasākuma daļa vakarā pēc deviņiem noslēdzās ar laureātu apbalvošanu un speciālbalvu pasniegšanu virknē nomināciju.Šogad Piena paku laivu regatē 28 komandu konkurencē triumfēja Lielupes ūdeņos daudz pieredzējusī ekipāža no būvmateriālu veikala «Pilsēta», izpelnoties ne tikai žūrijas simpātiju (tātad - galveno) balvu, bet arī «Parex» bankas balvu un godalgu kā sacensību augstākā laiva.Taču par ātrākās laivas komandu vismaz līdz līdz nākamajām sacensībām sevi varēs dēvēt komandas «501» ekipāža. Šogad par visgarāko regates peldlīdzekli tika atzīts «Kanclera nama» darinātais daudzdaļīgais piena paku «plosts», visatraktīvākās komandas nosaukumu ieguva «Olimpiskā sviesta pjedestāls», bet par oriģinālāko tika atzīta komandas «DnB Piena SPA» stūrētā laiva.Trīs balvas dāvāja pasākuma atbalstītājs - Rīgas Piena kombināts. Veicināšanas balvas saņēma «Vēja zirdziņš» un «Baltie piena bērni», bet specbalvu - «Piena mode».Septiņu komandu konkurencē labākās studentu komandas nosaukumu ieguva «Gotiņu pirtiņa», pie radio «Star FM» balvas tika «Taureņu uzbrukums», bet «Latvijas Avīzes» simpātijas šoreiz izpelnījās «Ledus bluķis Fišbergs 3».SEB bankas pārstāvju atzinību un vienu no veicināšanas balvām saņēma «Bagetteraans», savukārt komandas «Četri pupi pienu deva» laiva bija tā, kas balvu saņēma kā vienīgā, kurai neizdevās sasniegt startu.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

Skatītāja

Pasākums bija izdevies!!! Tā smējusies es nebiju sen! Lieliskas bija ūdens kaujas! Tikai žēl, ka daudzi pievērsa uzmanību "Pilsētas" kuģim, un nemaz nepamanīja atraktīvās "Gotiņas pirtiņā", kuras visus spēja patiesi izklaidēt un sagādāt daudz prieka! Paldies Studentu teātrim :)!

pirms 11 gadiem, 2008.09.06 17:40

siikaa

Piekrītu!!! Runājot, par to saukļa " ģenerēšanu ", es tikai uzrakstījo, to kas visiem sen jau zināms. Protams, ka balvas un atzinība par padarīto ir vajadzīga, taču vai tas ir galvenais? Manuprāt skatītāji bija sajūsmā par visiem dalībniekiem, un tas ir galvenais!!!

pirms 11 gadiem, 2008.09.05 16:06

Jā, Pilsētas kuģis radīja prieku visiem, tomēr vai tiešām vajadzēja vēl piešķirt un piedomāt vēl klāt trešo nomināciju ? kas ir mūsu pilsētas vērtības? kapēc neviens neredzēja, ka piemēram jelgavas bērnu nams bija spējis samotivēt savus puišus, kas uz tiešām smuka maza plosta, sakumpuši airēja ? Mēs paši tikām pie nominācijas un par to priecājamies, tā ka šeit runa nav par greizsirdību, bet gan par to, ka bija laivas vienkārši bija jāizceļ kā izcilas un jānoliek ārpus mirstīgo vērtējumiem ! Dārgā žūrija un mūsu pilsētas vadība - ir pasākumi, kas domāti tautai un novērtējiet arī vienķāršo tautu . Pilsētai jau reklāmas uz ūdens bija daudz, arī galveno balvu viņi bija pelnījuši, tāpat kā arī citi bija pelnījuši citas balvas !
paldies pārējiem dalībniekiem par foršo sajūtas radīšanu uz ūdens ! Tas bija fantastiski !

pirms 11 gadiem, 2008.09.04 21:36

skatītāja

Ja, ģenerēsim tik saukli, ka "izdzīvo - stprākie un bagātākie" tad tiešām nākamgad piena paku laivu braucienā piedalīsies tik "kruto" firmu laivas, kas var atvēlēt krietnus līdzekļus. Vienkārši ne vienam citam vairāk sava entuziasma pēc nebūs vēlme piedalīties regatē....
Vai tad šī pasākuma organizātoriem ir šāds mērķis?

pirms 11 gadiem, 2008.09.04 10:02

siikaa

Pasākums tiešām bija labs, un visi, kas tajā piedalījās, jau ir uzvarētāji, jo bija ieguldījuši lielu darbu un izdomu!!!
Runājot par " Pilsētu ", viņi ilgi būvēja to savu "laineri", un komanda jau nav vainīga, ka viņiem lielāks budžets. Tā nu mums iekārtots: " izdzīvo - stiprākie un bagātakie! "
Pasākums bija super!!!

pirms 11 gadiem, 2008.09.03 15:35

mīlulīte

paldies "Pilsētai"par šovu,vismaz kāds bija padomājis kā izklaidēt sanākušos skatītājus.

pirms 11 gadiem, 2008.09.02 17:13

students

Nevis Stedentu, bet gan Studentu teātris. Tas ir Jelgavā studējošo studentu teātris, kas darbojas nu jau vairāk kā 60 gadus. Par Studentu teātri vairāk var lasīt LLU mājas lapā.

pirms 11 gadiem, 2008.09.01 19:01

kundze

Pasākums bija jauks, bet raisīja arī pārdomas.
1.Kāpēc dalībniekiem organizatori nav isnieguši pateicību-sertifikātu par līdzdalību regatē? Liekas, tas izmaksā pavisam nedaudz, bet paliek jauka piemiņa.
2.Vērtēšanas kritēriji pārāk neskaidri un nedomokrātiski, jo draugu kopa nekādi nevar sacensties ar organizācijām. Piena pakas jau visi dabū bez maksas, taču visi citi materiāli ir jāpēk pašiem, un tie nav mazi. varbūt varētu noteikt izmaksu lielumu, kas jāpierāda ar čekiem. Tad būtu puslīdz vienādi noteikumi:)
3.Vajadzētu atbalstīt arī vairākkārtējos dalībniekus.
BET kopumā, protams, bija jauks pasākums, laivas ļoti interesantas, taču šovs nekādi neder uz ūdens, jo ko tad var parādīt un pateikt vējainā dienā bez skaļruņiem?

pirms 11 gadiem, 2008.09.01 15:18

jelgavniece

Biju pasākumā. Kopumā jau patika, bet vīlos tajā, ka daudzas skaistas laivas netika tomēr pamanītas. Turpretī, "Pilsētai" to balvu jau nu tiešām tika piešķirts par daudz...
Jā, un man ir tādas aizdomas, ka nākamgad piena paku laivu braucienā piedalīsies tik "krutu" firmu būvētās laivas.
Un vai pats jaukākais šajā pasākumā nevarētu būt tas, ka katrs jelgavnieks izjustu vēlmi sameistarot laivu un piedalīties braucienā šajos svētkos, bet, redzot šādus vērtējumus... :(

pirms 11 gadiem, 2008.09.01 12:30

viilies daliibnieks

Kad žūrija apbalvoja "Pilsētu", viņi arī izteica īpašu patiku par uguņošanu, orķestri un 2stāvīgo laivu! Diez cik viņiem aizietu laiks laivas būvniecībā, ja viņi peldošo daļu būtu visu veidojuši no piena pakām un stutējuši kopā(kā mēs to darām)? Starpība ir tajā, ka firmām ir vieglāk ar finansējumu nekā mums, kas tiešām ļoti cenšās, bet nespēj konkurēt ar "lielajiem"!!! Kā redzēji uz ūdens, visas laivas bija satriecošas un ar robiņiem mums arī viss ir kārtībā!!!
Es nedevos šajā pasākumā, lai kaut ko iegūtu(izņemot, azartu, gandarījumu par paveikto un labu garstāvokli), bet biju vīlusies, ka daudzas, skaistas laivas nemaz netika pamanītas! :(

pirms 11 gadiem, 2008.09.01 01:46

Eu, Jūs tur!!!

Ko Jūs visi peraties ne par ko!!! Nu un, ka "Pilsēta" uzvarēja. Ko tad Jūs domājiet, ka viņiem tā laiviņa pati kopā sastutējās un darbu nevien neieguldīja! Nu mirstīgie pieslēdziet arī Jūs smadzenes, un rezultāts arī Jums būs garentēts! Ko neviens neperas robiņiem virsū, ka tie bijuši fiziski attīstītāki...
Pieks, ka visiem bija prieks!

pirms 11 gadiem, 2008.08.31 23:34

Veel viens viilies daliibnieks

Kaada jeega ir sacensiibu nolikumam???? Kur tad stingra parbaude, kur diskvalificeeshana un parejie sodi par neatbilstiibu, citu daliibnieku blokeesanu!!!
Visu cienu Pilseetas komandai, bet kur skatiijaas zhuurija???
Sanaak taa jo lielaku naudu ieguldi jo rezultats labaks!!! tad jau nakamgad uz katra plosta jauzliek kaste ar pirotehniku un puuteju orkestri, lai zuurijai gruutaak "izlemt"!!!
Vismaz labi ka pie atziniibas tika ari paaris "mirstiigaas" komandas!!
Ieteiktu naakamgad uzneemumu komandas verteet atseviski!!!
Bet visaa visumaa pasaakums bija izdevies!! Uudens kaujas bija labais!!! Prieks bija skatiities visu daliibnieku izdomu un atraktivitaati!!!

pirms 11 gadiem, 2008.08.31 23:24

KIRIKS

kaada starpiiba no kaa musu kugis bija taisiits?? Galvenais lai visiem dalibniekiem buutu prieks par pasaakumu!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.08.31 23:22

jurcis

Tautas klase gandrīz tika izstumta no konkurences...

pirms 11 gadiem, 2008.08.31 21:14

Osits

Paldies fotografam par bildēm! Piekrītu, ka "Pilsēta" plosts bija ārpus konkurences un nebija atbilstošs konkursa nolikumam.

pirms 11 gadiem, 2008.08.31 20:33

viilies daliibnieks

Vai ir godīgi, ka 90% no "Pilsētas" laivas bija putaplasts jau otro gadu?

pirms 11 gadiem, 2008.08.31 07:45

Citas ziņas