Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Pulcējas Vienotības velobraucienā 8

Sestdien agrā pēcpusdienā Ozolskvērā tika dots starts trešajam Vienotības velobraucienam uz bērnu un jauniešu centra «Junda» atpūtas bāzi «Lediņi».

Gaidot starta brīdi, Ozolskvērā gaidāmā brauciena dalībniekus izklaidēja Jelgavas pilsētas tēls Alnītis un šajā pasākumā allaž klātesošie Ceļu policijas inspektori Rūdis un Bruno, kas bērniem neliedza padomus drošā braukšanā. Pēc starta signāla daži simti brauciena dalībnieku pa Pulkveža O.Kalpaka ielu sāka ceļu uz «Lediņiem». Ātrums šajā reizē nebija noteicošais, un ceļa ilgumu līdz galamērķim neviens nemērīja. Savukārt tieši atpūtas bāzē sākās pasākuma jautrākā daļa, un te īpaši jāatzīmē pirmo reizi programmā iekļautais šovs «Dejo ar velosipēdu».Īpašas balvas no organizatoriem un atbalstītājiem kā jaunākais velobraucējs saņēma Edgars Daņoļēvičs, un neizpalika arī vecākā brauciena dalībnieka godināšana. Savukārt par saliedētāko velobraucēju kolektīvu šogad tika atzīti «JR-Būve» darbinieki.Arī šogad notika brauciens pa apli, turoties pie auklas, lēnbraukšanas sacensības, pašaudīšanās ar peintbola aprīkojumu, kāpšana klinšu sienā un citas aktivitātes. Visi brauciena dalībnieki, kuri bija savākuši atzīmes no visiem kontrolpunktiem, piedalījās velosipēda izlozē, kur šogad veiksme uzsmaidīja Sergejam Zabiņako. Viņam tika pasniegta dāvanu karte velosipēda iegādei, un puisis pieļāva, ka varētu izvēlēties BMX braucamo.Savukārt pirms došanās atpakaļceļā velobrauciena dalībniekiem «Lediņos» tiks sagādāta iespēja pacienāties ar tēju, desiņām un gardu zupu.Pirmais velobrauciens 2006.gadā pulcēja gandrīz 300 dalībniekus, bet otrais velobrauciens pērn - jau vairāk nekā 300 dalībnieku. Pasākumu organizē nodibinājums «Jelgava 21.gadsimtā», un tā mērķis joprojām paliek nemainīgs - veicināt Jelgavas velokustības attīstību un veselīgu dzīvesveidu, kā arī informēt par velosipēdistu drošas pārvietošanās iespējām pilsētas ielās.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

jelgavniece

Ļoti labs pasākums!
Paldies organizētājiem.

pirms 11 gadiem, 2008.09.08 11:14

IJa

Es arī gribēju, bet tie vīramātes kartupeļi...

pirms 11 gadiem, 2008.09.08 11:03

ladyblues

...jauks pasākums...un tieši laikā pirms 18.Latvijas riteņbraucēju vienības brauciena Siguldā, kur šogad arī startēju pirmoreiz.
Patīk, ka šajos pasākumos var piedalīties kopā visa ģimene. Visiem bija labi, jautri...un bijām kopā! :)
Arī šovs "Dejo ar velosipēdu" bija amizants...kā nu kurš prata, tā arī dejoja...es arī! Un redz, balva par drošsirdību un apņēmību arī tika! :P

pirms 11 gadiem, 2008.09.07 18:52

kurzemniece

Jāā, Intu atceros :) un prieks, ka viņa vēl arvien ir formā ....

pirms 11 gadiem, 2008.09.06 22:33

Citas ziņas