Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotogalerija: Jelgavas talants – Monta 6

Neaprakstāms emociju virpulis, prieks un gandarījums, spiedzieni, satraukums un pārsteigums valdīja dalībniekos, skatītājos un žūrijas komisijā Jelgavas skolu jauniešu talantu konkursā «Apliecini sevi, iepriecinot citus», kurā noteikts šī mācību gada «Jelgavas talants».

Šāds tituls piešķirts Spīdolas ģimnāzijas 10.klases skolniecei Montai Bērziņai.«Esmu piedalījusies dažādos līdzīgos konkursos, bet šis tik un tā man bija pārsteigums. Kājas trīcēja, arī dziedot uzvaras dziesmu,» teic Monta. Viņa izpildīja dziesmu angļu valodā «Stop».Konkursā bija vērojami 17 dažādi priekšnesumi - klavierspēle, solodziedājumi, dejas, žonglēšana, pamatīgi skanīga bungu partija un citi. Katrs dalībnieks savas uzstāšanās laikā paguva izjust gan lielo skatuvi, gan skaļās skatītāju ovācijas.Dalībnieki tika vērtēti trijās grupās. Solistu - instrumentālistu grupā pirmo vietu ieguva Jānis Čudars, kurš klātesošajiem demonstrēja savu klavierspēles prasmi. Savukārt otrais palika jaunais akordeona meistars Kārlis Krusts, bet trešā - vijolniece Jolanta Zaķe.Savukārt solistu - vokālistu grupā par skanīgāko atzīta Baiba Bērziņa, kura izpildīja dziesmu «Only Hope». Otrajā vietā ierindojās divas dziedātājas - Keitija Agarska ar dziesmu «Tik balti» un Marta Šaliņa ar «I'm Like A Bird», bet trešā vieta tika Jānim Ērikam Grūtupam, kurš izpildīja dziesmu «Laimīgā zeme».Talanti ir ne tikai muzikāli, tāpēc priekšnesumi bija skatāmi arī skatuves kustību grupā. Tajā par talantīgāko atzīts Denijs Romanovskis, viņš izpildīja akrobātiskus trikus un žonglēšanu. Otrajā vietā ierindojās Evija Plone un Laura Tukule, kuras nodejoja mūsdienīgu ritma deju. Bet godalgotajā trešajā vietā - Milena Gulbe, kura interesantus akrobātikas elementus bija iekļāvusi savā dejā.Nedalītas skatītāju un žūrijas simpātijas izpelnījās grupa «Synodic» - Rihards Avotiņš, Kristaps Krūmiņš, Artjoms Antonovs, Ansis Koškins un Mārtiņš Vizners. Savukārt nominācijā «Vērienīgākais priekšnesums» tika apbalvots Jelgavas 3.pamatskolas 3.d klases kolektīvs un viņu deja «Solča Boy». Visi dalībnieki saņēma diplomus, bet laureāti - dažādas prāta spēles un citas vērtīgas balvas.Bet ar to apbalvošana nebeidzās, jo par pārsteigumu bija parūpējusies Anglijas latviete Inese Zariņa. Pirms konkursa tika saņemta vēstule, kurā bija pavēstīts par naudas prēmiju 50 eiro apmērā piešķiršanu konkursa jaunākajai dalībniecei Elīzai Liepiņai un jaunākajai deju grupai - 3.pamatskolas 3.d klases kolektīvam. Savukārt Lindai Čīmai par dabas doto, savdabīgo balss tembru viņa dāvināja 300 eiro. Pasākuma organizators aģentūra «Kultūra» pateicas sievietei par interesi un jaunajiem talantiem piešķirtajām prēmijām.Finālā piedalījās jaunie talanti no Jelgavas 3.pamatskolas, 4.pamatskolas, Spīdolas ģimnāzijas un Valsts ģimnāzijas, kā arī apvienotā grupa, kurā bija dažādu skolu pārstāvji.«Skolu draudzība,» teic konkursa koordinatore Santa Sīle, kura pasākumu vērtē kā ļoti izdevušos.Kamēr žūrija apspriedās, skatītājus ar priekšnesumu izklaidēja Jelgavas Amatu vidusskolas audzēkņi, bet kultūras nama foajē varēja aplūkot 3.pamatskolas talantīgo rokdarbnieku darinājumu izstādi.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

loģika uzgavilē

ja arī ir par maz, tad tomēr manas smadzenes funkcionē labāk par tām lielajām.

pec uzrakstīšanas vajag pārlasīt, to māca jau sākumskolā.

pirms 11 gadiem, 2008.04.28 23:01

loģika?

Montai tas talants tika piešķirts, vai tas tituls tika piešķirts?

pirms 11 gadiem, 2008.04.26 12:03

Citas ziņas