Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotogalerija: Zāļu tirgū iepērkas un sveic 4

Zāļu tirgū skvērā aiz Jelgavas kultūras nama sestdien desmitiem tirgotāju piedāvāja gan produkciju, ko ierasts redzēt ik amatnieku tirdziņā, gan Jāņu svinībām īpaši vajadzīgo sieru, vainagus un jāņuzāles. Tika sumināti arī konkursa «Sakoptākais pilsētvides objekts» laureāti, bet pie jau tradicionālajām piemiņas karotītēm tika jaundzimušie jelgavnieki.

Vainagu un jāņuzāļu tirdzniecības vietu gan nebija daudz un arī drūzmēšanos pie tām nemanīja. Visticamāk tāpēc, ka daudzi skeptiski raudzījās uz iespējām pušķus saglabāt svaigus līdz pirmdienas vakaram. Tomēr apmeklētājus saulainā diena pulcēja mēreni kuplā skaitā. Uz skatuves viņi varēja vērot deju kolektīvu, dziedātāju un aktieru priekšnesumus, iet rotaļās kopā ar folkloras kopu «Dimzēns» un klausīties līgo melodijas mutes ermoņiku atskaņojumā, par ko gādāja vietējais šā instrumenta spēles entuziasts Aleksandrs Konošonoks.Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš pasniedza piemiņas karotītes jaundzimušajiem jelgavniekiem. Kopš iepriekšējiem Jāņiem mūsu pusē piedzimušas divas Līgas un deviņi Jāņi. Savukārt kopš Lieldienām pasaulē nākuši 189 jelgavnieki.Pilsētas pašvaldības vadītājs pasniedza arī balvas gadskārtējā konkursa «Sakoptākais pilsētvides objekts» laureātiem. Nominācijā «Zaļākais loga, lodžijas, balkona noformējums» par labāko atzina Zvejnieku ielas 15.nama 5.dzīvokļa balkonu. Otro vietu piešķīra Kronvalda ielas 3.nama 6.dzīvokļa lodžijas noformējumam, bet trešo - Uzvaras ielas 4.nama 7.dzīvokļa balkona un Meiju ceļa 46.nama 57.dzīvokļa balkona noformējumam.Par Jelgavas sakoptāko privātmājas dārzu šogad atzīts īpašums Tērvetes ielā 195. Otrā vieta piešķirta dārzam Parka ielā 83, bet divas trešās vietas - dārziem Lazdu ielā 11 un Mazajā Viršu ielā 2.Par konkursa laureātiem nominācijā «Sakoptākā iela, savrupmāju dārzi» atzīti dārzi Lāču ielā 33, Lāču ielā 33a, Lāču ielā 33b, Lāču ielā 33c un Platones ielā 15.Nominācijā «Sakoptākais daudzdzīvokļu namu pagalms» sumināja SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» sētnieces: Allu Novicku, kas rūpējas par tīrību Puķu ielas 3.nama pagalmā, Valentīnu Maksimčuku, kuras pārziņā ir Atmodas 78 un Meiju ceļa 45 pagalmi, un Ludmilu Durevsku, kas kopj pagalmu pie P.Lejiņa ielas 13.nama.Nominācijā «Sakoptākais uzņēmums, iestāde, valsts vai pašvaldības iestāde» par laureātiem atzina Zemgales darījumu centru, pirmsskolas izglītības iestādi «Pasaciņa», SIA «Flora» un Jelgavas poliklīniku.Nominācijā «Interesantākais žoga risinājums» laureāti ir dzīvžoga veidotāji Zirgu ielā 40 un čiekuriem noformētā žoga autori Bērnu un jauniešu centra «Junda» nometnē «Lediņi».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Tetim

Man atkal kaun par tadiem ka jus. Neviens jau nav teicis ka ta karotite ir no sudraba, bet mes jau ticam tam ko runa pilseta, vai ne/?Un cik zinu aptieka savasdavaninas pasniedz pec savas iniciativas.Un ziniet es savam bernam gan neko negribetu ar bezgaligu terminu. Tas ir domats ka simbols un tikai, nevar uz visam lietam raudzitiesta lai no ta butu kads labums.

pirms 11 gadiem, 2008.06.25 08:34

alise30

ELLA! Aizbrauc uz 'Lediņiem' un apskaties, vai tiešām tie nav Jelgavā..? ;P No abām pusēm piebraucot, IR JELGAVAS zīmes! ;P

pirms 11 gadiem, 2008.06.22 17:15

tētis

Jā šodien bija tā diena kasd arī mēs atsaucāmies uz Jelgavas domes aicinājumu un kopā ar mazo devāmies pēc savas karotītes, taču kārtējo reizi pārliecinājāmies par Jelgavas Domes lētajiem trikiem uz zemo morāli. Karotīti mēs saņēmām, taču ne visi zin, ka tā nav sudraba, kā pielsētā runā, bet vienkārša ALPAKA (cinka, niķeļa un vara sakausējums), ko izmento lētā bižutērijā. Arī D.Kurzemnieces dāsni pasniegtās veltes- Krems un salvetītes ir prece, kurai pēc 2 mēnešiem beigsies derīguma termiņš, reāli šo kremu izlietot termiņā nav iespējams, ja nu vienīgi klājot biezā slānī. Tas liecina par to, ka PILS aptieku tīkls saskaņā ar Domi svinīgi pasniedz preci, kuru citādi vairs aptiekā nepaspētu realizēt. Un vēl atlaižu karte aptiekā, kuru var izmantot tikai mēnesi...
Man ir kauns par Jelgavas Domi. Kārtējo reizi pārliecinos par Rāviņa personību un D.Kurzemnieci, kādi cilvēki, tādas dāvanas...
KAUNS, Par Jelgavas domi

pirms 11 gadiem, 2008.06.21 17:04

ella

jautājums - kāpēc Lediņi ir uzvarējuši konkursā, kurā pēc nolikuma piedalās tikai pilsētas objekti. Lediņi jau nu noteikti nav Jelgavā!

pirms 11 gadiem, 2008.06.21 15:22

Citas ziņas