Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotogrāfijās rosinās īstenot bērnu vēlmes

Otrdien, 1.jūlijā, «VIVO centrā» tiks atklāta fotoizstāde «Bērnu atpūta vasarā Jelgavā», kuras autore Iveta Putniņa mudina vecākus aktīvāk padomāt par savu bērnu izklaidi un aktivitātēm gada siltākajos mēnešos.

«Izstādes ideja ir rosināt vecākus pa īstam ieraudzīt savus bērnus, pajautāt, kas viņiem ir svarīgs, par ko viņi sapņo, ko viņi vēlas un ar ko kopā, kā atpūšas; ļaut ieraudzīt, kur bērni var aktīvi pavadīt brīvo laiku, kur un kā to var izdarīt kopā ar bērniem, rosināt vecākus un jauniešus priecāties un saudzēt rotaļu laukumus pagalmos; uzņemties iniciatīvu un neatlaidību īstenot pašiem savus sapņus,» «Ziņām» skaidro fotogrāfiju autore.Attēlos ikviens varēs ieraudzīt, kurās pilsētas daļās ir plašas iespējas dažādi sevi trenēt arī vasarā, kur pagalmos ir tikai omīšu iesildīti soliņi vai vientuļi futbola vārti skolas sporta laukumā. Izstādē būs redzamas arī dažas idejas, kā bērni pavada brīvo laiku Jelgavas sadraudzības pilsētā Vejlē (Dānija).«Gribu arī likt rūpīgi aizdomāties, pirms izlemt par dzīvnieku iegādi, lai vienas vasaras draudzība turpinās, nevis dzīvnieciņiem tā beidzas patversmē vai pie radiem laukos,» uzsver I.Putniņa.Izstādes atklāšanā, kas notiks otrdien pulksten 17, būs iespēja jāt ar poniju, ieraudzīt, ko māca suņu skolā un cik jauka atpūta var būt kopā ar mācītu draugu. Savukārt veiksmīgākais dalībnieks saņems balvu no paša Vivuča rokām.«Tā ir mana pirmā fotoizstāde - pierādījums man pašai un jebkuram, ka ir iespējams sasniegt savus sapņus un iespējas ir neierobežotas. Nenobijos un 1,5 mēnešu laikā realizēju senu, senu sapni - iemācījos fotografēt pa īstam. Tā ir spēcīga motivācija turpināt,» piebilst darbu autore.

Pievieno komentāru

Citas ziņas