Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaida pils fotogrāfijas 2

Jelgavas pils 270 gadu jubilejas gaidāmo sarīkojumu skaitā ir arī jubilārei veltīts fotokonkurss.

Kā «Ziņas» jau rakstījušas, fotodarbus konkursam Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Informācijas centrā pils ēkā 175.telpā gaida iesniedzam līdz 15.aprīlim darba dienās no pulksten 9 līdz 11.Iesniegtajiem darbiem jābūt fotoreportāžai par Jelgavas pili un tās apkaimi - krāsainām vai melnbaltām fotogrāfijām vai to sērijām (sērijā drīkst būt ne vairāk kā trīs darbi). Trīs balvas (no 80 līdz 200 latu) saņems labākie atsevišķi krāsaino un melnbalto fotogrāfiju konkurencē. Fotogrāfijas garākā mala nedrīkst pārsniegt 30 centimetrus. Darbi CD formātā netiek pieņemti.Fotogrāfijas otrā pusē jābūt norādei (autora vārds, uzvārds, adrese, darba nosaukums). Katrs autors drīkst iesniegt ne vairāk, kā astoņas fotogrāfijas (sērija tiek uzskatīta par vienu darbu).Darbus vērtēs fotomākslinieks Juris Zēbergs un LLU pārstāvji. Laureātu apbalvošana paredzēta 15.jūnijā, bet no 8.maija līdz 20.jūnijam LLU aulas foajē būs apskatāma labāko darbu izstāde.LLU Informācijas centra speciāliste Indra Graudiņa stāsta, ka pirmajās divās dienās darbi iesniegti vēl nebija, taču saņemts daudz telefonzvanu, kuru nolūks bijis ar noskaidrot ar darbu noformēšanu un citiem konkursa jautājumiem saistītas nianses. Arī vairākās fakultātēs jūtama rosība, radošs un sacensību gara pilns noskaņojums, teic I.Graudiņa, un piebilst, ka pie pils manīts arī dažs mācībspēks ar fotoaparātu, cenšoties atklāt saistošāko redzesleņķi.«Tiek saglabāta noslēpumainība. Darbu tapšanas laikā autori ieceres atklāj, cik iespējams, maz. Konkurss ir konkurss, turklāt gribas sagādāt pārsteigumu skatītājiem un, protams, jubilārei,» novērojumus par gatavošanos konkursam pauž Informācijas centra speciāliste.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

dace_du

Droši sūti pa pastu, sapratīs, kam tās domātas, taču, nav jau nekādi šādi tādi tajā universitātē! :) Uzraksti ar norādi Fotokonkursam.. lielā iela 2, Un buus ok! :)

pirms 12 gadiem, 2008.04.03 21:53

Rita

Man būtu dažas ļoti smukas fotogrāfijas, taču visticamāk tās netiks uz konkursu aiznestas. Pieņemšana notiek dažas stundas darba dienā pa vidu - man jāstrādā. Arī mana meita palīdzēt nevar jo viņai tajā laikā stundas. Un cik saprotu pa pastu sūtīt arī nevar. Tā ka gaidiet vien...

pirms 12 gadiem, 2008.04.03 17:08

Citas ziņas