Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas «Atmiņu lietum»

Izcilās latviešu estrādes dziedātājas jelgavnieces Noras Bumbieres vārdā nosauktais fonds darbojas tikai otro gadu, bet, ņemot vērā to, ka pamatā ir entuziasms, ne milzu finanšu līdzekļi, iespēts visai daudz.

Pamazām par tradīciju kļūst gan 13.marta koncerti, kas veltīti mākslinieces dzimšanas dienas atcerei, gan jauno talantu konkurss, kura pusfināls maijā Ozolnieku tautas namā parādīja, ka finālā 24.oktobrī Jelgavas kultūras namā žūrijai būs ko pasvīst. Savukārt kā nākamais fonda rīkotais pasākums jāmin 20.augustā Uzvaras parkā gaidāmais koncerts «Atmiņu lietus».Šā gada marta koncerts izvērtās par nozīmīgu notikumu ne tikai mūsu pilsētas kultūras dzīvē, un klausītāju atsaucība bija tik liela, ka Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) aula izrādījās par šauru, lai tajā satilptu visi, kas vēlējās ar savu klātbūtni atcerēties Noru viņas 61.dzimšanas dienā.«Tas arī bija viens no galvenajiem iemesliem, kas pamudināja rīkot koncertu Uzvaras parkā - dot iespēju pabūt kopā pēc iespējas plašākam Noras Bumbieres talanta cienītāju lokam,» atzīst fonda dibinātāja un slavenās dziedātājas māsa Māra Zustrupa.Tomēr nevajag domāt, ka 20.augustā būs marta koncerta atkārtojums - M.Zustrupa uzsver, ka programma tiek gatavota speciāli brīvdabas estrādei. Protams, skanēs dziesmas no Noras zelta repertuāra, ko klausītāji sen iemīļojuši un daļu no kurām bija iespējams dzirdēt koncertā LLU aulā, bet būs arī jauninājumi. Varēs dzirdēt daudzus jaunos talantus, kas ar panākumiem piedalījušies N.Bumbieres fonda rīkotajā vokālistu konkursā - to skaitā 2007.gadā rīkotā pirmā festivāla laureāti jelgavnieki Ketija Agarska, Linda Čima un Elīna Kļaviņa, kā arī iepriekšējo kārtu veiksmīgi pārvarējušie šāgada finālisti saldenieks Nauris Rolavs un mūsu novadnieki Ivars Kļaviņš un Edijs Jurēvics.Ja jau koncerta nosaukums ir «Atmiņu lietus», neiztikt bez sava laika latviešu estrādes pamatvērtībām, kam bijis tas gods uzstāties uz vienas skatuves ar Noru, - Uzvaras parkā dziedās Viktors Lapčenoks, Ojārs Grīnbergs un Žoržs Siksna. Būs arī Zigrfrīds Muktupāvels, Dinārs Stundiņš, Marta Kukarane (Vanilla), Ira Krauja, Daiga Petkēviča un Normunds Jakušonoks. Piedalīsies deju studija «Soul Sisters», bet muzikālais pavadījums būs D.Stundiņa vadītās grupas «Deficīts» ziņā.M.Zustrupa lūdz īpaši atzīmēt, ka visi koncerta ienākumi paredzēti N.Bumbieres pieminekļa (tā maketu pasākuma laikā varēs apskatīt Uzvaras parkā) ieceres realizēšanai.

Pievieno komentāru

Citas ziņas