Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iegūst skatuves pieredzi

Jelgavas Mūzikas vidusskola Latvijas 90.gadadienu sagaidīja ar svētku koncertu, kurā ceturtdienas vakarā skolas zālē labākie audzēkņi rādīja savu muzikālo varējumu saviem skolas biedriem, pedagogiem, vecākiem un citiem interesentiem.

Kā «Ziņām» pastāstīja skolas direktora vietniece Ināra Puķīte, šādi koncerti Latvijas valsts dzimšanas dienas priekšvakarā tiek rīkoti katru gadu. Lielajā koncertā ļauts piedalīties tikai labākajiem, pirms tam notikušas vairākas noklausīšanās un atsevišķu Mūzikas vidusskolas un Bērnu mūzikas skolas nodaļu (mācību iestādē apgūstamas deviņas mūzikas programmas) rīkotie koncerti - iepriekšējā dienā varēja dzirdēt klavieru klases audzēkņu priekšnesumus.Ceturtdienas koncertā, kuru vadīja Maruta Bērziņa, varēja baudīt gan topošo pianistu, gan jauno pūtēju un vokālistu meistarību. Uzstājās arī Bērnu mūzikas skolas 4.klases audzēkņu klavieru trio un mūzikas skolas vokālais ansamblis, bet koncertu, kuru kuplināja arī Dzintras Ķezberes sagatavotie dzejas lasījumi topošo mūziķu izpildījumā, ar Jāzepa Vītola «Karaļmeitu» noslēdza Sarmas Rudzutakas diriģētais Mūzikas vidusskolas jauktais koris.Koncerti un gatavošanās tiem topošajiem mūziķiem kļuvuši par mācību procesa neatņemamu sastāvdaļu, un jau tagad sākta gatavošanās Ziemassvētku pasākumiem.

Pievieno komentāru

Citas ziņas