Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieskandina Ziemassvētkus

No šīs nedēļas Jelgavas kultūras namā gandrīz ik dienu skanēs bērnu čalas un jūtama Ziemassvētku tuvošanās, jo jaunajiem jelgavniekiem pašvaldība dāvinājusi pasaku izrādi «Sniega karaliene», ar ko sācies Ziemas saulgriežu gaidīšanas laiks.

Jelgavas skolu 1. līdz 4.klašu skolēni un piecgadīgie un sešgadīgie bērni, kuri apgūst obligāto pirmsskolas izglītības programmu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs un skolās, saņēma ielūgumus uz Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrādi «Sniega karaliene». Kā informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, izrādi varēs noskatīties gandrīz 3800 mazo jelgavnieku.|Šādi pasākumi notikuši arī citus gadus, bet ik reizi bērniem tiek piedāvātas jaunas izrādes, atklāj aģentūras «Kultūra» kultūras darba speciāliste Santa Sīle. Šogad pirmo reizi izrāde bērniem notiks arī krievu valodā, un to izspēlēs Jelgavas 5.vidusskolas teātra studijas «Čaika» mazie aktieri. Aģentūras «Kultūra» direktora vietniece Inta Englande teic, ka mazākie bērniņi ne vienmēr visu saprot latviski, tāpēc «centāmies, lai prieks būtu visiem».«Kad atgriezāmies no Baltkrievijas, bērni cītīgi un atbildīgi strādāja pie šīs izrādes,» atklāj Ā.Alunāna teātra direktors Arvīds Matisons. Jāpiebilst, ka pēc izrādēm mazos skatītājus apciemos Ziemassvētku vecītis, dalot pirmās svētku dāvaniņas.3.pamatskolas skolotāja Zanda Ginovska priecājas par šādu iespēju - audzēkņus bez maksas aizvest uz teātri. Aptaujātie bērni vienbalsīgi atzina, ka viņiem ļoti paticis pasākums - gan Ziemassvētku vecītis, gan puika un meitene no izrādes, gan Sniega karaliene.S.Sīle atklāj, visiem bērniem 27.decembrī pulksten 16 sarūpēta bezmaksas izrāde «Parastais brīnums». Savukārt 23.decembrī pulksten 15 un 17 aģentūra rīkos divas Ziemassvētku eglītes «Kas rūķīšiem spilvenā?» (ielūgumus var iegādāties aģentūras biļešu kasēs) pirmsskolas vecuma bērniem un skolēniem līdz 12 gadu vecumam.

Pievieno komentāru

Citas ziņas