Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izraudzīti Mis un Misters Ozolnieku vidusskola

Valentīndienas pievakarē Ozolniekos pirmo reizi risinājās konkurss «Mis un Misters Ozolnieku vidusskola». Vakara pirmajā daļā tika noskaidroti šā titula īpašnieki pamatskolas konkurencē, bet pēc tā par kroni un «šlipsi» cīnījās vidusskolēni. Par uzvarētājiem tika kronēti Inga Kairova un Roberts Antonovs no 8.b klases un Laura Šaliņa un Ronalds Zvārgulis no 11.a kases.

Savukārt par «Vicemis» un «Vicemisters» kronēti Madara Stīpniece un Sandis Pinte no 10.klases un Eva Meldere un Kristers Kalniņš no 5.b klases.Pasākums nelīdzinājās tradicionālajiem skaistumkonkursiem - dalībnieki nedemonstrēja vakartērpus, peldkostīmus un dejas, bet gan mājās sagatavotu prezentāciju par skolu, kā arī mēģināja saprasties no pusvārda, zīmējot kādu noteiktu priekšmetu vai lietu, atbildēja uz asprātīgiem jautājumiem un no dažiem produktiem - kečupa, kāpostiem, ievārījuma, avokado, garnelēm un baltmaizes - gatavoja sviestmaizes.Konkursanti par uzvaru cīnījās pāros. Vērtēti tika abi dalībnieki, tāpēc ļoti svarīga bija savstarpējā saskaņa. Arī nominācijā «Saskanīgākais pāris» pamatskolas grupā uzvarēja Inga un Roberts no 8.b klases, bet starp vidusskolēniem - Maija Ozoliņa un Niklāvs Biernis no 12.klases.Kā ierasts šādos konkursos, savu viedokli izteica arī skatītāji. Pamatskolēnu konkurencē viņu domas sakrita ar žūrijas vērtējumu, balvu piešķirot Ingai un Robertam, bet no vidusskolēniem skatītājiem visvairāk simpatizēja 10.klases pārstāvji Madara un Sandis.«Tā kā šādu pasākumu rīkojam pirmo reizi, ne viss izdevās kā plānots, bet to ņemsim vērā nākamajos gados,» pēc pasākuma «Ziņām» sacīja konkursa organizatore un direktores vietniece ārpusklases darba jautājumos Lāsma Stašule. Tomēr viņa atzīst, ka sarīkojums ir izdevies un tas noteikti tiks ieviests kā viena no skolas tradīcijām.Pēc konkursa dalībnieki, līdzjutēji un citi skolēni atpūtās Valentīndienas diskotēkā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas