Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izskanējis koncerts «Gaismai pretim» 1

Jelgavas kristīgo draudžu koncertā - akcijā «Gaismai pretim», kas sestdien notika pilsētas kultūras namā, piedalījās septiņas draudzes, un tās laikā tika saziedoti 310 lati.

Tiem tiks pieskaitīts katrā draudzē saziedotais - vismaz 30 lati no katras. Tādējādi kopējā summa varētu būt ap piecsimt latiem, bet precīza summa būs zināma pirmdien. Aptuveni divi simti latu tiks novirzīti ar mūža ieslodzījumu notiesātajiem Jelgavas cietuma iemītniekiem, lai aizsniegtu arī viņu sirdis ar Kristus mīlestību, dāvājot viņiem ikdienā visnepieciešamāko, jo diemžēl liela daļa no viņiem ir zaudējuši jebkādu kontaktu ar ārpasauli, kas varētu viņiem kaut kā palīdzēt.Dāvaniņas tiks sarūpētas arī cietuma baznīcas apmeklētājiem. Tāpat plānotas Ziemassvētku pusdienas nakts patversmei, un šim nolūkam varētu tikt izlietots pussimts latu. Atlikums šogad tiks novirzīts personības atjaunošanas centram «Ezer», kas Jelgavā darbojas divus gadus. Tā nosaukums no grieķu valodas nozīmē - «palīdzība no Dieva», un šī starpkonfesionālā organizācija sniedz daudzveidīgu atbalstu patversmēm, dienas centriem, dažādām vecuma grupām un to profilaksei. Pēc priekšnesumiem draudžu mācītāji vienojās kopīgā lūgšanā, parādot nopietnu apņemšanos aizsniegt pilsētas iedzīvotājus ar nesavtīgu mīlestību un cerību, ko sniedz Gaisma - kristiešu sludinātais Jēzus. Koncerts «Gaismai pretim», ieskandinot Ziemassvētkus, Jelgavā notika piekto gadu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

karlis

Man ļoti patika! Šogad koncerts nebija tik skaļš un popsīgs kā citus gadus, kas vēl jo vairāk mani priecēja. Lai Dieva Gara klātbūtnē bagāts šis laiks visām draudzēm!
(gan tām septiņām, no kurām bija muzikālie kolektīvi, gan pārējām, kuras pievienojās aizlūgšanā un ziedošanā) :)

pirms 11 gadiem, 2008.12.08 08:56

Citas ziņas