Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jāpošas Zāļu tirgum un Līgo vakaram

Iegādāties svinēšanai nepieciešamas lietas, vērot muzikālus, dejiskus, aktieriskus priekšnesumus un kādā no tiem arī piedalīties sestdien varēs tradicionālajā Zāļu tirgū, kas skvērā aiz kultūras nama risināsies no pulksten 10 līdz 14.

Kā informē Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra «Kultūra», tirgus koncertprogrammu ievadīs deju kolektīvu «Laipa», «Ozolnieki» un «Lielupe» uzstāšanās. Pulksten 11 Jelgavas domes priekšsēdētājs pasniegs piemiņas karotītes jaundzimušajiem jelgavniekiem, bet pēc tam visus uz kopīgu līgošanu aicinās folkloras kopa «Dimzēns».Pulksten 12 apbalvos konkursa «Sakoptākais pilsētvides objekts» laureātus. Pēc senioru deju grupas «Rudens roze» uzstāšanās «Zemgales Ziņas» sveiks lasītāju izraudzītās saulainākās Līgas. Zāļu tirgū skanēs arī populāras dziesmas mutes ermoņiku «aranžējumā» un humoristiskas kuplejas Alunāna teātra aktieru sniegumā. Uzstāsies jauniešu kamerkoris «Mītava» un bērnu vokālais ansamblis «Rotiņa».Bet Līgo vakarā, 23.jūnijā, svētki Pils saliņā sāksies pulksten 20.30. Tajos piedalīsies Guntis Skrastiņš un grupa «No pusvārda», Valts Pūce un etnogrāfiskais ansamblis, Viktors Lapčenoks, Zane Gudrā un Uģis Roze, Ieva Pļavniece un Ivo Fomins.

Pievieno komentāru

Citas ziņas