Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunie «topmodeļi» iemēģina uznācienu

Solis uz priekšu, vēl viens, pagrieziens, skatiens... Meitenes un zēni Bērnu un jauniešu centrā «Junda» sestdien gatavojās savam iznācienam konkursa «Jelgavas Topmodelis» finālam, kas 20.aprīlī notiks Jelgavas kultūras namā.

Uz mēģinājumu un rezultātu paziņošanu bija atnākuši daudzi, gandrīz visi titula «Jelgavas Topmodelis» kandidāti. Dalībnieki apguva iznāciena pamata soļus, bet katrs tos varēs papildināt, lai izdotos labāks un interesantāks priekšnesums, tikai jāliek lietā izdoma.«Patīkami, ka bija jūtama vēlme mācīties. Katrs pakonsultējas, vēlas, lai individuāli parāda, kā pareizi kustēties,» stāsta viena no konkursa organizatorēm Anita Baltrūna, piebilstot, ka konkursanti visu aptvēruši ļoti ātri.Konkursa dalībnieki un dalībnieces labprāt mācījās ne tikai no skolotājām, bet arī viens no otra. «Parādi vēlreiz! Lēnāk! Kā tu to pagriezienu dari?» - šādas un līdzīgas frāzes izskanēja ne reizi vien.«Galvenais - lai dalībniekiem ir svētki, un redzams, ka visi ir priecīgi,» vērtē modes nama «Tēma» vadītāja Daiga Latkovska.Viņa norāda, ka mēģinājumi notika dažāda vecuma grupām kopā, kas vērtējams kā izdevies pasākums, jo mazie mācās no lielajiem. Lai arī citi tikai skatās, tomēr atceras un iegaumē. Turklāt treniņš bija kā palīgs tālākajam darbam, jo bērni savus defilē var turpināt uzlabot mājās pie spoguļa.Piecgadīgā Adriana Daukste teic, ka viņai paticis mācīties defilē. Nereti viņa mājās pie televizora, skatoties modes skates, mēdzot staigāt kā modele. Savukārt Aiga Pāvule (14 gadi) atklāj, ka nodarbībā varējusi uzlabot gājienu, atsvaidzināt zināšanas, kas gūtas modeļu skolā.Sestdien arī pēdējo dienu varēja pieteikties konkursam, un šīs nedēļas laikā dalībnieku skaits palielinājās diezgan ievērojami - papildu uzņemšanā pieteikušies vēl 17, tādējādi kopējais dalībnieku skaits ir vairāk nekā 60, jo pieci tomēr savu dalību pārtrauks. Nākamais treniņš paredzēts dienu pirms fināla.Piecu vecuma grupu finālistiem jāsagatavo trīs priekšnesumi - svētku, pludmales un fantāzijas tērpā. Pēdējais viņiem jāveido pašiem, lai tas raksturotu katra personību.Konkursu organizē modes nams «Tēma» sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūru «Kultūra» un Bērnu un jauniešu centru «Junda».

Pievieno komentāru

Citas ziņas