Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši dāvina prieku 1

Jelgavas sociālo lietu pārvaldes Dienas centrā «Atbalsts» jaunieši no Jelgavas Valsts ģimnāzijas un nevalstiskās organizācijas «Audeamus» sniedza labdarības koncertu, turpinot pašu izdomātu un iestudētu priekšnesumu sēriju.

Jaunieši paši izdomājuši stāstu par mīlestību un to iestudējuši Anetes Začas režijā. Par pamatu ņemta viena no Imanta Ziedoņa sacerētajām epifānijām, kā arī Raimonda Paula dziesmas. Izdziedātas un izdejotas tika tādas pazīstamas melodijas, kā «Sens, tik sens», «Laternu stundā», «Muļķe sirds» un citas. Iestudējamā bija iekļauta arī Imanta Kalniņa sarakstītā «Piena ceļš».«Priekšnesumu sniedzam tiem cilvēkiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams,» stāsta uzveduma režisore Kristilla Skrūzkalne. Savukārt centra sociālā darbiniece Inese Janševica vērtē, ka šāds pasākums ir ļoti īpašs.«Jaunie cilvēki rada mākslu un nāk pie mūsu cilvēkiem, jo sabiedrība visbiežāk no viņiem cenšas novērsties. Mūsu cilvēkiem tā ir īpaša diena,» uzskata Inese.Jaunieši jau viesojušies invalīdu sporta klubā «Cerība», pansionātā «Jelgava», savā skolā, bet piektdien priekšnesumu paredzēts sniegt pansionāta «Zemgale» iemītniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kikii

Malači Audeamus! Tā tik turpināt!
Un neaizmirstam Audeamus vadītājas Ingas nopelnus, ģenerējot un bīdot visas šīs idejas.

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 01:13

Citas ziņas